Prosím o radu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 91. až 98. (celkem z 98)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32652
    Doris, Kelly
    Účastník

    ANO!!! 😀 🙂

    #32653
    Jimová
    Účastník

    skvělý, jen tak dál.

    #32912
    emilemil
    Účastník

    a nejvíc “miluju” když berou ty svoje malý pejsky na ruku, dělaj z nich akorát debily
    Tak pozor ! Já jsem ráda, že si ty malý berou na ruku, protože se mi stalo, že se čubince jeden zakousl do nohy. Někteří jsem pěkně vzteklí. Mám sice malé knírače, ale mám velkou zkušenost, že u psíků s menší kohoutkovou víškou do 28cm si není radno zahrávat. Naše bichonka taky patří mezi ně. Je lepší ji vzít do náruče, než aby vyvolala pěknou rvačku. A i v náruči je pěkně vzteklá.Nechci somězřejmě házet všechny do jednoho pytle, ale vždy přejdu na druhý chodník. Velkým psům se nevyhýbám. R.

    #32913
    Endy
    Účastník

    To bylo nejspíš myšleno tak že,páníci menších plemen se někdy chovají až hystericky,třeba mě se stalo že po mě paní začala vřískat at si vezmu svého psa od jejího že mu ublíží a přitom bylo evidentně vidět že jorkšír si chtěl hrát.Podotýkám já měla psa na vodítku a jork k nám přiběhl.

    #32914
    Doris, Kelly
    Účastník

    Podle mě jde i o to, že když ho vezmou do náruče tak ho v tom jakoby podporují… Nevím [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img] [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #32931
    Jimmy
    Účastník

    Jo, taky si myslim, že tu zuřivost akorát podporujou. Pes cítí přítomnost pána a ještě zvednutím do výšky ho nad ostatní povyšuje. Už jsem se s tím setkala taky dostkrát a vždycky jen nechápavě kroutim hlavou[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif[/img]

    #32942
    Jimová
    Účastník

    souhlas , vyvíšej ho a je z něj v tu ránu silnej pes, pač má páníčkovu podporu. a spíš v nich ty výlevy podpoří.

    #32954
    Argo, Tim
    Člen

    No jo, taky se mi stalo, že se mi malý vzteklý jorkšír zakousl mému vořechovi do nohy .. ten s ním ovšem zatočil 😀 Já měla psa na vodítku a jorka jsem ani neviděla .. takže jsem pak jen donutila Bena aby psa vyplvl .. paní na mě dost histericky řvala, že co si to můj pes dovoluje a tak .. Tak jsem jí řekla, ať si ho sebere a jde, že to bude lepší .. A dodávám, že Ben se nikdy dobrovolně nerval .. Jen mu to prostě vysvětlil ..
    Ale souhlasím, že to nošení na ruce a histerii fakt ráda nemám 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 91. až 98. (celkem z 98)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.