Prosím o radu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 98)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32625
    Doris, Kelly
    Účastník

    Děkuju za podporu 🙂 O sprejových jsem také někde něco četla, ale nevím.

    #32626
    Jimová
    Účastník

    všechno chce cvik, čas a vydržet, oni se výsledky dostavěj,, a taky jak říká Cesar Milan – klidná asertivní energie [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] . fakt ale je, že když se mí dva psí krakeni chystaj poprat venku s jiným, (mají tedy náhubky,přece jen je to smečka), vůbec je nejdu odtrhávat a zbytečně neřvu a negestikuluju, zavelím a jdu pryč, Jimovi velím ke mně, a Dagovi jako u paseni “to stačí, pocem”, a ono to docela funguje. samozřejmě předpoklad je,že protějšekk je taky normální psí samec, a né ten haf kterej jde zabít.pokud jde o oybčejný vysvětlování si, tak to funguje, a oni jsou nakonec rádi, že ani jeden z nich machrovat nemusí

    #32627
    Bessa
    Člen

    [b]Verus[/b]
    Já mám doma stopovačku jen 10m 🙁 Musím také nějakou delší koupit, ale stejně jim ji moc nedávám, takže to nespěchá 😀 🙂

    #32628
    Endy
    Účastník

    Taky hezký…Endy je klidas v životě na mě nezavrčel…je to zlatíčko…jen nechce poslouchat…u klíštat se všemožně kroutí ale neohání se…misku mu vezmu uprostřed jídla a jen na mě kouká co mu to dělám…měla jsem jezevčici a když jedla nemohla jsem se k ní ani přiblížit…ta by mě možná i hryzla ale on ne…a musela jsem se smát jak jsme trénovaly chůzy u nohy tak po 10-ti krocích začal zoufale kvičet…asi ho to moc nebavilo 😀

    #32630
    Jimová
    Účastník

    no Kasina, když mi venku vezme do huby nějakej fujtajbl, jako metoda vyndat jií to z huby jako Jimovi a Dagovi fakt ne, vrčí, brání se a prostě nedá, takže jí vyvěsím na obojku, až to pustí. já nevím co ta čubina zažila a prožila, zpočátku se bála chlapů, ona jak se něco děje, tak se dostane do amoku, začne bojovat o život, a nějaký fyzický trestání nepomáhá, navíc je ale sakra rychlá, takže je rychlejší než já, čili dřív trefí, jediný co pomůže, vyhodit jí za dveře. ví že je to špatně, a přestane bojovat.a taky se snažím těm situacím předcházet. jako když jí vyndavám klíště,prostě jí dám náhubek, ona ví že nic nezmůže.
    hihi, kdyby jste viděli výlet ke kámošce na chalupu, to jsem měla Kasinu asi dva měsíce, tak ta nás tam terorizovala všechny. i takový kraviny, jako když jí kamarád nerad šlápnul na nohu, hned ho šla za to kousnout [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]. ted už né, ted si zapláče a lituje se. 

    #32632
    Doris, Kelly
    Účastník

    Klárko, jsem docela zvědavá, jak zvládneme ten srazík kříženců… A Prahu celkově, tam kam se půjde, jsou divoká zvířátka??? 🙂
     Zatím jsem nadšení neztratila 🙂 Dnes byla venku navolno bez stopky, odvolala jsem jí od kachen i od psa za plotem a to je co říct 😀 Samozdřejmě veliká pochvala, ale ona se tváří jako by jí to vůbec nezajímalo :/ 😀 Vím, že s cizím člověkem by nešla, to se nenechá ani odvléct na vodítku 🙂 Ale sama za zvířátkama to jo, to jí vůbec nevadí 😀

    #32633
    Jimová
    Účastník

    Verus. no vidíš, první vlašťovky se začínaj dostavovat.

    #32635
    Endy
    Účastník

    Jimová: no podle toho co píšeš tak to asi holka taky neměla jednoduché…bobánek…já nemám odvahu ho pouštět poněvadž máme na sídlišti přecitlivělé páníčky s malejma psíkama…osobně proti nim nic nemám ale jako občas přeháněj…Endy se k nim rozeběhne já preventivně řvu že je hodnej že ani mouchu nesežere(což kecám…on má mouchy rád:-D) a oni na mě vřískaj at si ho chytím…že je velkeja přitom jorkšír vypadá jak kdyby chtěl sežrat Endyho i s chlupama…ale že je na volno to nic…to se asi nic neděje…takže pokud si nebudu jistá že si ho odvolám za jakékoliv situace bude to za sebou táhnout 🙂

    #32637
    Jimová
    Účastník

    a nejvíc “miluju” když berou ty svoje malý pejsky na ruku, dělaj z nich akorát debily. pokud se bojej, at se zeptaj jestli je můžou nechat na zemi. ale oni automaticky některý hned na ruku, a pak z nich dělaj ty malý hysterický pejsky.protože to v nich tímhle podporujou.
    já tedy na Jima a Daga musím dávaat pozor, ale čuby, štěnda a malý psy to je OK, na pozoru musím být u stejně velkých a větších, přece jen dva už jsou smečka, a ted ještě občas mají tendenci hlídat si Kasinu (ale jen někdy) 

    #32646
    Doris, Kelly
    Účastník

    Včera jsem odvolala od labutí!!! 😀 Ale to Dorry byla po 11km běhu u kola, tak možná proto 🙂 Každopádně jsem měla obrovskou radost! 🙂 Dorinku jsem strášně moc pochválila a jeli jsme dál 🙂 To je tak úžasný pocit, když opravdu poslechne!!! 🙂

    #32647
    Endy
    Účastník

    Verus: No paráda 🙂 mám radost i za tebe…a byla úplně na volno??

    #32648
    Doris, Kelly
    Účastník

    Ivet, děkuju 🙂 Ano byla úplně na volno!! 😀 Je to paráda!!! Ale vím, že ještě nemám vůbec vyhráno… A co Endy??? Určitě máte nějaké pokroky, přece jen jste na stopce déle než my 🙂

    #32649
    Endy
    Účastník

    No jelikož já chodím do práce na celý dny a zbytek rodiny stopku nepoužívá tak ji má jen když mám volno 🙁 takže taky žádná sláva 🙁 ale jo,je poslušnější.Jenže vím že kdybych mu jí sundala tak neposlechne na slovo.Já si myslím že to stejně vycítí že je něčím omezenej a tak tolik nezlobí.Já vím že to chce jen trochu čas…Před přechodem se mi už automaticky přistaví k noze a nevláčí semnou.Když se naučil v 7mi měsících doma nečůrat,a věci nekousat,tak se naučí i poslouchat venku.My jsme prošvihly měsíce kdy se pejsek poutá na páníčka,ale za to jsme stihly úžasnou pubertu 😀

    #32650
    Doris, Kelly
    Účastník

    To já chodím zase do školy… Odcházím za tmy a kolikrát se i za tmy vracím, už aby bylo déle světlo… My jsme si jí brali, zrovna v posledním stádiu puberty, dalo mi to velkou práci a stálo spoustu nervů 🙂 Starám se o ní jen já, rodiče na ní kašlou :/ Ale jsem ráda, ten pocit. Je na ní vidět jak má ostatní na háku. To se pak rodiče vztekají, že je neposlouchá. 😀 Věřím, že příští rok už to bude paráda na volno 🙂 Ale, kdo ví jak to bude 🙂

    #32651
    Endy
    Účastník

    Já věřím že ani jeden náš bobek nebude do smrti tahat špagát za sebou 🙂 jednou je to s načí pomocí to zlobení přejde 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 98)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.