Rozára

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Americký Pitbull Teriér #35436
  Rozára
  Účastník

  to o tom kopání sem vážně číst nechtěla a ještě se ptát jestli ji máš kopat,jestli si nad tím byť ejn sekundu uvažovala dej si raději facku. vychovávej ho tak jako se psy vychovávat mají není to žádná hiena nebo lochneska aby měl nějaké jiné požadavky.klasicky věnovat s emu,venčit ho hrát sis  ním. a přestat se stýkat s inteligentama kteří ti tvrdí že máš kopat psa nebo podobné praktiky. jinak než si člověk pořídí psa nejdřív si o něm něco zjistí,takže nechápu proč si to neudělala. musíš mít pevnou ruku a důslednost ale respek ta strach jerozdí  pes by měl mít pouze respekt!

  odpověď na: Kterého z nich APBT, AST, SBT, bandog nebo bulík a proč? #35435
  Rozára
  Účastník

  všechny:D no pita kvůli povaze a srdci,staforda kvůlu velikosti,stafbulla to samé, bandoga bych nechtěla,nevešel by se mi do bytu a strašně se mu změnili proporce hlavy takže s emi ani vzhledově nelíbí. bullteriery mám ráda odjakživa ale kvůli větším potížím s kůži a klouby nějak neprošli ve výběru

  odpověď na: Dobrovolnictví, venčení… #35433
  Rozára
  Účastník

  určitě v Praze uvítají pomoc v DOGPOINT http://www.dog-point.cz/kontakty

  odpověď na: vodítko FLEXI? jaké máte s ním zkušenosti #35432
  Rozára
  Účastník

  koukám že většina flexinu používá špatně a ještě má špatně vybranou velikost a váhu psa 😀 flexina se musí koupit podle váhy psa(lepší je pásek) a pak netahá ani náhodou je to jen optické.zkuste si to na vlastním krku nebo ruce. mám 30kilového psa a občas an stejném vodítku vodím 2 a půlkilovou fretku a nepoletuje vzduchem ani nevyvíjí žádný tlak na vodítko.. flexi by se měla používat jako stopovačka,ale nikdo ji tak nepoužívá a tahá si psa bez povelu jak s emu zamane(je pravda že mě to taky láká a občas to udělám) a s tohoto důvodu se nedoporučuje na cvičácích. jinak bavím s eo original flexi vodítku ne nějakých navíjecích napodobeninách.

  odpověď na: Těstoviny pro psy #35431
  Rozára
  Účastník

  já beru z vetamixu,hlavní rozdíl je že se nevaří,jenom přelijí vařicí vodou a mají i celozrné které beru raději. krmím jimi tak jednou za 14 dní

  odpověď na: Mražený maso pro psy #35430
  Rozára
  Účastník

  po Praze mají snad vlčkovi rozvoz mě teda vozí když jim řeknu.
  jinak pokud má pes průjem po mase je piotřeba se ujistit že dostal správnou dávku. někdo přechází na maso hned(já taky a pár dní jsmee měli hovínka zajímavé).nespanikařit a čekat až se trávení upraví.. 

  odpověď na: Proc nekteri lide krmi psa kostmi? #35429
  Rozára
  Účastník

  já vám řeknu proč mají vaši granuložraví psi potíže s kostmi,protože na to nejsouzvyklí,pokud chcete psům spestřit jídelníček musíte psa na dané jídlo navyknout to dá rozum. mě má pes průjem po granulích od doby co krmíme barfem(přírodní krmení pro psy složené z kostí,masa,zeleniny atd) před tím než jsem přešla na barf mi psi tké jedli kosti jako dobrotu a po pár průjmících si zvykli krásně ..

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #35428
  Rozára
  Účastník

  mi nejde smazat na odpověď myslela jsme že se zařadí za slečnu ane dopředu..
  jinak krmím barfem amstafa a pitbullku cca 2roky (psy jsou staří 12 a 4roky) a co se náročnosti týče je to stejné jako nasypat granulek do misky.jen je potřeba mít oko ,nebo si navážit maso předem což zabere pár minut.  pro začátečníky pejsky zvyklé a granule je vhodné maso přelít horkou vodou maso se zatáhne a začne vonět,postupně se přelívat přestane až je syrové.. 

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #35427
  Rozára
  Účastník

  a nechtějí si to jíst na vzájem?

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #35426
  Rozára
  Účastník

  i-vlček je super obchod vyjdou ti se vším vstříc

  odpověď na: Obrany v Praze #35425
  Rozára
  Účastník

  my budem na obrany chodit : http://www.zko-branik.cz/ absolvovali jsme jarní kurz a už na obrany se moc těším.

  Rozára
  Účastník

  tak někdo z Prahy kdo by chodil jen tak a naučil nás to,nebo nějakou adresu toho cvičáku v Roztokách?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)