Mražený maso pro psy

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22940
  Cody Lambert
  Účastník

  Ahojte, chtěla jsem se zeptat jaký na to máte názor, viděla jsem kdejaké nabídky. Jelikož Cody dostává tak 2x do týdne nějaký to masíčko, tak mě napadla i tato možnost ale napřed bych si o tom něco chtěla zjistit, případně aby mi někdo mohl něco doporučit.

  #22942
  dogs-mam
  Člen

  …já mám zkušenosti s vetamixem / http://www.vetamix.cz / jelikož dávám masko syrové / hluboce přemražené / beru jen to co je kusové / vyjímkou jsou drštky/…beru celá kuřata, stehna,srdce,jazyky, játra, ledvinky ,lososa apod…….+ sušené maso…..mleté neberu, ptž. nevím co v tom vše je…..jen se musí objednat minimálně 50kg, ale v Práglu a v olmiku by měli mít své prodejny…ceny ok:-))…

  #22944

  To maso ti přivezou, a nebo si pro něj musíš dojet někam do skladu?? Totiž vůbec nevim jak je to s převážením takovýho množství potravin… 😀

  #22946
  dogs-mam
  Člen

  …doprava /pokud splnuje požadovaných 50kg/ ti dovezou zdarma na tebou určené místo v chladícím autě…..mají nyní i granule, takže když se s někým domluvíš, tak 50kg není zas tak hodně..navíc mají i přílohy / rýže, těstoviny a ovesné vločky/ :-))
  ..já beru koncem každého měsíce…bereme někdy i 100kg…..je nás na to víc a na granulích to naskáče…..:-))

  #22947
  dogs-mam
  Člen

  ..na stehýnka z vetamixu jsem naučila fenku stopovat…jsou malá, je jich hodně do kila…na konci stopy ji vždy jedno čeká….a věř, že je to velký lákadlo……vše je pod vetr. kontrolou…je to masko , třeba když si kuře zlomí nohu, nedoroste apod……:-))
  [ul]
  [li]www.vetamix.cz[/li]
  [li]www.barfujeme.cz[/li]
  [li]www.jesenican.cz[/li]
  [li]www.sokolfalco.com[/li]
  [li]www.krmivaposvar.cz 
  [/li]
  [li][/li]
  [li][/li]
  [li]..výborné stránky o barfu a celého toho kolotoče kolem jsou tyto…doporučuji všem:-))- [u][b]http://www.manwe.eu/[/b][/u]
  [/li][/ul]
   

  #22949

  Přiznávám, že na Barf nemám mražák, ale našeho ovčáka jsme kdysi dávno krmili taky masem… Já pesanoj dávám maso jen tak na přilepšenou, ale mohla bych mu ho začít dávat i trochu víc :-)Já Bobana učila stopovat na Surimi tyčinky a na lososa (dřiv prodávali v makru zbytky lososa asi kg/5-10 Kč-většinou ploutve a páteř, ale byly tam i celkem pěkný filety, tak jsem mu je vykostila a dala na stopu, a nebo udělala vývar a zalila granule-škoda, že už to tam nemaj… )

  #22952
  dogs-mam
  Člen

  tak to věřím…rybička oproti stehýnkům má svý typický aroma…[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]…surimi tyčinky používám občas jako odměny….mimo jiné ty má rád i náš senegálec:))…já kupuju ořezy z lososa právě ve vetamixu….dávám syrové i s kostma….pesani si poraděj:-))

  #29333
  Stage
  Účastník

  A co říkáte mraženému masu od Barona? Máte stím někdo zkušenosti? A když krmím granclema, co pejskovi jednou týdně nebo jednou za 14 dní přilepšit a dát mu syrové masíčko…třeba to od Barona?

  #29335
  Nikita a Diesel
  Účastník

  maso od barona neznam. to bych spíš koupila z masopropsy.cz ještě sis to s tím amsem nerozmyslela? 🙂 co spíš zvolit tu konzervu?

  #29336
  Stage
  Účastník

  Joj tak konzervu klido taky ale neni lepsi to maso nez ta konzerva?Jako jak rikam chtela jsem to jen na spestreni stravy ….takze tak jednou za tyden jednou za 14 dni….

  #29337
  Nikita a Diesel
  Účastník

  ne já jen fakt nemam moc ráda to míchání masa a granulí. přijde mi že když pes baští granule, nedělala bych mu v tom bordel. tak pamlskuj masem. ale to už sme se o tom bavily to je na tobě. jen mi to přijde jako přilepšování psoi který je spokojený.

  #29340
  Indy
  Člen

  Já beru mražený maso odtud: http://www.i-vlcek.cz 🙂

  #29341
  Nikita a Diesel
  Účastník

  indy: koukala sem na ty stránky a nějak sem se tam zamotala. má tam přímo sortiment masa? nebo jak objednáváš? docela by mě to zajímalo, zkusit zas něco jiného. jak jsi spokojená (btw. v granulích si kdysi psala o nové receptuře calibry, od tý doby mi to vrtá hlavou páč o žádný inovaci nevim. neměla bys nějaký odkaz, složení či bližší informace? nebo to byl jen nějaký šum? díky)

  #29342
  Stage
  Účastník

  Joj taky jsem se tam byla podívat a žádný sortiment nabídek masa jsem tam nenašla…

  #29344
  Easy Euforia
  Účastník

  taky hledám a nic nenacházím, kde ten sortiment najdu? jinak na calibru sem koukala sem žádné nové receptury sem nenašla – http://www.calibra-krmivo.cz/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.