Těstoviny pro psy

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Rozára a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #17237
  Entita
  Člen

  Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda-li někdo z vás má zkušenosti s těstovinama pro psy – jaký je rozdíl mezi lidskýma a psíma ?  Doporučte nějakou značku. Momentálně mám objednaný Delican s mořskou řasou, máte někdo zkušenosti?

  #17469
  elie
  Účastník

  Zkus se zeptat Lucifuse, vím, že ona brala nějaké nudle s vetamixu, buď pro ségru nebo její známou s Barzojem. My teda moc nekmríme nudlemi a takovými věcmi.

  #25154

  Já přidávám zásadně převětšinou rýži, je lehce stravitelná. Těstoviny psy dostanou jen opravdu výjmečně (1x do 6 měsíců)

  #25159
  Indy
  Člen

  Duvi, já bych do toho taky moc nešla. A když už těstoviny, tak rozhodně psí! Je tam méně soli, mělo by tam být i míň lepku (ale to trochu pochybuju, protože bezlepkové potraviny jsou asi 4 x dražší než klasické). 
  My krmíme granulema, jen teď jsme měli chřipénku a průjmíček a chudinka i blinkal, tak si pochutnával na rýži (Indiánkovi zásadně kupuju hnědou nebo když nemají, tak při nejhorším jasmínovou, jinou ne a NESOLIT), krůtích prsíčkách a mrkvi… jsem mu to úplně záviděla (a trochu mu ujídala) 🙂 

  #35431
  Rozára
  Účastník

  já beru z vetamixu,hlavní rozdíl je že se nevaří,jenom přelijí vařicí vodou a mají i celozrné které beru raději. krmím jimi tak jednou za 14 dní

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.