Domácí pes,očima páníčka

0
86

Můj pejsek, fenka Leontýnka, je krásná malá čivava krátkosrstá. Je to čistokrevná krasavice, která nemá o nápadníky nouzi, a proto ji musím chránit.

Na procházky spolu jezdíme do ráje mazlíčků, kde jsou jen fenky, a kde se jí nemůže nic stát. Proč nechodíme třeba do parku? Pokud jste také krásní, tak si dovedete představit ty pohledy ostatních. U pejsků je to rychlejší, ti na sebe jen štěknou: “Ahoj, otoč se!” a kde se vzala, tu se vzala štěňátka.
Moje Leo už samozřejmě štěňata měla! Vždycky jednou za čas jde navštívit svého přítele Maxe, který zvítězil ve všech soutěžích, kterých se zúčastnil. Mají spolu štěňátka šampiony!
Aby se Leo Maxíkovi líbila, nosí krásné růžové šatičky, sukýnky, svetříky a různé mašličky za uchem. Všechny její šaty jsou z bavlny > kvalita.
Myslíte si, že moje Leontýnka nemá žádné jiné kamarády? Ovšem, že má! V ráji mazlíčků má spoustu kamarádek, u mých přátel se psy má také zpoustu kamarádů, a dokonce má i “psi.cz” (to je ňeco jako “lide.cz”, ale pro psy).
Leontýnka má také svůj pokojíček plný pískacích hraček, myšek (plyšových) a kazeťáků, na kterých si umí pouštět sama CD se svou oblíbenou hudbou.Můj pejsek se u mě má jako v peřince! 🙂