Ferda

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 46)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Mražený maso pro psy #35440
  Ferda
  Účastník

  Já maso od Barona občas beru,je v pohodě,nikdy se mi nestalo,že by smrdělo,což třeba od jiných někdy ano. Ale je pravda,že je dost drahé,takže ho objednávám vždycky s něčím dalším jen pro zpestření-třeba vemínko nebo zelené držťky jsem jinde neviděla,beru i hrdlo,čumák,zkusila jsem i lososa a pes všechno jedl v pohodě. A mají tam velký výběr různých doplňků,sušeného masa,celkově jsem s nimi spokojená.

  odpověď na: Obojek nebo postroj a proč? #35416
  Ferda
  Účastník

  My používáme obojí,ale postroj mám radši,protože na něm netahá,kdežto na obojku se ten moula doslova škrtí a nepovedlo se nám ho to odnaučit.

  Ferda
  Účastník

  německý ovčák

  odpověď na: Lupy na ouškách #35057
  Ferda
  Účastník

  Můj pes má na konečcích uší plíseň a vypadá to většinou taky jako suchá kůže, občas mu to začalo praskat až do krve. Nechci vás ale vyplašit,nemusí to být to,co trápí vašeho pejska,ale pokud šampon nezabere,řešila bych to s vetem zavčasu-ten můj hafík už to má bohužel chronické. Jinak na lupy je dobrý šampon s dehtem.

  odpověď na: Pamlsky #34982
  Ferda
  Účastník

  Já jsem piškoty přestala dávat,protože cukr podporuje plísně a my máme roky problém s plísní na konečcích uší. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img] A je pravda,že se to pak zlepšilo.

  Ferda
  Účastník

  Já mám jasno v tom, že pokud si pořídím dalšího psa (tím nemám na mysli,že bych nechtěla,ale že nevím,jak na tom budu třeba se zdravím),tak udělám šťastného nějakého pejska z útulku. Už teď mám voříška a je to miláček a tak to má být. Ale pokud bych chtěla konkrétní rasu,tak  předem budu chtít vidět,v jakých podmínkách fenka se štěndy žije,zjistila bych si něco o chovné stanici atd. Otřesných fotek z tzv. množíren je plný FB a tohle rozhodně podporovat nechci.

  odpověď na: Co se dozvím v útulku? #34239
  Ferda
  Účastník

  Mám to jen z doslechu,ale super útulek je prý i v Ústí nad Labem,pro pejsky se tam i hodně dělá,aby jim co nejdříve našli páníčka a aby jim tam ten pobyt co nejvíc zpříjemnili,dobrovolní venčitelé si tam berou z kotců pejsky na procházky,dělají s nimi třeba agiliti,zaměstnanci jezdí na výstavy voříšků…http://www.utulek-ul.cz/

  Ferda
  Účastník

  Jezevčík

  odpověď na: Uklizeni psich bobku – hnus #33781
  Ferda
  Účastník

  No já už teda odpověděla na FB-uklízím a oblečení mám co kapsa, to pytlík. A pak si našlápnu někde cizí voňavej poklad, můj děda by na to řekl: “To nenasere,to příjde líto!” [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif[/img]
  A na tom FB jsem tam živě diskutovala s jedním oslem, co potrestal chudáka psa kopancem jen za to, že jeho madam tam to hovno nechala ležet, kdyby za to nakopl babu, neřeknu půl slova, ale tohle mě vážně vytočilo. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img]
  A ještě to napíše na psílásku, no tomu říkám inteligent, jasně, že pochvalu tam nesklidil!

  odpověď na: Kronch – losový olej pro psy #33434
  Ferda
  Účastník

  Já kupuju Kronch a jsem s ním spokojená.Vzala jsem ho na doporučení kamarádky,protože měl můj pes kožní problémy.
  Pro srovnání ceny posílám odkaz,kde nakupuji já: http://www.dobra-krmiva.cz/?p=p_180&sName=lososov%C3%A9-oleje

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #33291
  Ferda
  Účastník

  No já ty Psí kusy koupila poprvé,abych si zpříjemnila čekání u doktora,číst se to dá,jinak tyhle časopisy celkově kupuju nárazově,většinou na ukrácení dlouhé chvíle-třeba při cestování a tak [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]
  Takže vůbec nemám přehled,který je opravdu dobrý a který stojí za prd… ráda se nechám poučit,jestli znáte kvalitní časopis o těch našich zlatíčkách.

  odpověď na: Granule a pamlsky KRONCH #33290
  Ferda
  Účastník

  Ferda měl velké kožní problémy,tak jsem už pak zkoušela všechno možné,změnili jsme stravu a mimojiné používám i olej Kronch a taky Lakse Kronch pamlsky,můžu doporučit. Tlapky se nám po dlouhé době úplně zhojily,předpokládám,že i ten olej na tom měl svůj podíl.

  odpověď na: PEJSEK A VAŠE POSTEL ?!?!? #33289
  Ferda
  Účastník

  Tak u nás to probíhalo podle scénáře,který někteří z vás taky znají [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]
  1. Pes do postele? Nikdy!
  2.Hned první noc dcera nevydržela a tajně si ho do svý postele šoupla-když on tak hrozně brečel,chudinka malá.
  3.No dobře,tak v pokojíčku do postele může,ale u nás v ložnici ani náhodou!
  4. U dcery se zabydlel a občas jí “ve svém” pelechu udělal místo,aby se pohodlně natáhla i ona
  5. Dcera odjela do Irska a psisko chtělo být ve společnosti-tak dobře,tajně můžeš ke mě,ale páník to nesmí vědět!
  6. Dodržoval to statečně,jak se páník blížil-šup pod postel.
  7. Páník se velice podivovat nad těma chlupatýma peřinama-“že ty ho pouštíš do postele?”
  8.Kapituloval i páník,psisko sice většinou čeká na páníkovo dovolení ( za mnou vleze pod peřinu bez dovolení) ,ale už se i stalo,že to vůbec neřeší=válí se v naší posteli,jak se mu zlíbí a když tam přijdu,tak se jen překulí na záda,abych ho drbala!
  Prostě naše zlatíčko vyhrálo! [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]
   

  odpověď na: Vylysání srsti #33286
  Ferda
  Účastník

  Může to být plíseň,tohle je opravdu ná návštěvu veta,my s tím bojujema několik let,můj pes jí má pro změnu na konečcích uší-bohužel už chronickou,později se objevila i na tlapkách,ale ty už má naštěstí dobrý [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] . Jo a tu návštěvu veta bych neodkládala,pokud to je nějaká infekce,tak se to zbytečně rozleze…. Jinak nám na vylysané tlapky dělal vet i odběr tkáně-pes byl v sedaci,paraziti byli naštěstí vyloučení,ale je to taky jedna z možností,i když nevím,jestli i na čumáku.

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #33211
  Ferda
  Účastník

  Klárko,tady máš článek,který je věnovaný BARF,je tam i příklad jídelníčku. Je to ze stránek už zmíněného Barona,ale abys to nemusela hledat.
  http://www.baron.cz/pes/prirodni-lekarna/clanky/vyziva-psa-jidelnicek-prirozene-syrove-stravy/i-0
  Já jsem spokojená i s jejich výrobky a doplňky výživy,když objednávám,přiberu vždycky i mražené syrové maso,třeba zelené držky asi jinak budeš těžko shánět a psisku teda moc chutnají.Jsou rychlí a spolehliví.
  Jinak jsem narazila na článek o BARF i v časopise Psí kusy 4/2011-kupovala jsem tento týden,je to právě o sestavení krmné dávky [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 46)