Pondělí, 3 října, 2022

Zrušení placení za psa

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Bess a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36308
  Džesik
  Člen

  Ahoj!
  U nás v Děčíně chtějí zrušit placení ze psů. Musím říct že se mi to docela líbí. Co si o tom myslíte vy?

  #36315
  Sam
  Účastník

  Taky bych ráda aby se to zrušilo nevím proč by se mělo za psa platit za to že ho mám doma :/
   

  #36316
  Bessa
  Člen

  Je tedy pravda, že snad oškubou lidi úplně za všechno.. Neříkám, že by to nebylo fajn zrušit. Hlavně v Praze, to je fakt pálka za psy. Jinak na vesnici těch 70,- nebo 100,- asi nikoho nevytrhne. I když mi není ani jasné, za co se platí? Nikdy jsem to raději neřešila..

  #36318
  Hanusha.a
  Člen

  Já jsem absolutně pro !nezrušit!…Každý debil by pak mohl mít doma psů kolik by chtěl, nene at seplatí, třeba méně to je mi jedno, ale at se platí.

  #36322
  lady202
  Účastník

  Bydlíme na vesnici ty ceny za pejsky se kápánek zvedly za 1ho 450 a za dalšího 300 takže slušný. V Praze je to opravdu dražší. Na co jdou poplatky taky nevím ale asi do společné kasy městských úřadů a pak na zeleň tak by to mělo být.

  #36328

  kdyby v Ostravě bylo za 1. psa 450 a za druhého 300, tak si tady všichni pískají. Tady je 1500 za prvního, 2250 (o 50% více) za druhého. Taky nechápu, za co se to platí. A argument, že by pak každý mohl mít psů kolik chce – to je největší blbost co jsem kdy slyšela, jako nic ve zlém, ale co sem tak poslouchala lidi s psíkama u nás v Ostravě, tak je hodně těch, co mají i dva psy, ale mají ho přihlášeného na babičku nebo dokonce ho přihlášeného nemají. Mi je to momentálně jedno, mám sirotčí důchod, takže platím jen dvě kila, ale i těch 1500 budu muset platit. Já to zas beru tak, že ho radši přihlásím, je to moje povinnost, ale brala bych, aby neplatili ti, co mají psa z útulku. TO je důvod, proč nemám ještě jednoho, bych těžce rozdýchala, kdybych platila celkem 3750Kč za ty dva psy.

  #36330
  Sindinka
  Účastník

  zdravím,prosím kolik se platí v Praze poplatky za psa?nam na veterině řekli že když si ji nechame očipovat že jsme na 3roky osvobozeni od poplatku,je to pravda?

  #36331
  Bess
  Účastník

  Sice nejsem z Phy, ale osvobození jsme měli jen na rok

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.