Sbíráte po svém pejskovi nebo ne?

 • Toto téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (22 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sindinka a poslední změna proběhla před 11 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36307
  Džesik
  Člen

  Ahoj! My také sbíráme. Ale nejvíc mně vždy naštve když já poctivě zbírám a kousek ode mně leží h… nebo vidím paničku s velkým obr psem, jde jak dáma pes se vykadí a ona jde dál jako by se nechumelilo. Chodíme hodně do lesa tak samozřejmě nesbírám.

  #36309
  Beník
  Účastník

  vlese a napoli po hafíkovy nic nezvedám a muže mě nadávat kdo chce ignoruju ho nebo mu řeknu at si to sebere sám [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] a to ty lidi nemužou vydejchat  ale v Praze poctivě zbíráme.

  #36311
  Pytrysek
  Účastník

  Mám vždy u sebe igelitové – černé pytlíky, kupuju si je v Kiku do zásobníku, takže se sbíráním nemám problém. Papírové nepoužívám. Bohužel, v naší ulici jsem snad jediná, protože naše seberu a do dalšího šlápnu – skutečně není kus trávníku čistého. Ne jen na chodníku, ale i v městském parčíku. V lese, na poli, louce nesbírám. Můj pes nejradši zalézá do křoví (nechce být viděn).

  #36312

  se přiznám, že večer už nesbírám. ty pidibobíčky hledat nebudu. ale přijde mi to směšné, když ještě na mě někdo čumí, že to sbírám, já kouknu vedle a tam hromad, že by je člověk nespočítal

  #36314
  Sam
  Účastník

  Já zbírám určitě ale když je večer a ja nemam baterku tak toho nikdy moc nenajdu 😀 ale když měl muj pes průjem tak jsem se na to vyloženě vybodla :Dkoše jsou u nás všude takže je to super 😀
   

  #36317
  Tom a Jerry
  Účastník

  jo v noci sbiram jenom kdyz se vykadi nekde “u cesty”..kdyz se vykadi nekde 3 metry od chodniku, tak tam taky nelezu, protoze bych cestou vyslapla 10 cizich..

  #36319
  Hanusha.a
  Člen

  To je přesně ono ty minibobíčky a i ty velké…je večer tam už lézt nebudu, jak typické.Já teda seberu jak v noci tak ráno i blbý průjem, i když z průjmu toho moc nenaberu, tak pro pocit, že jsem se aspon snažila to uklidit.

  #36326
  Bess
  Účastník

  S tím večerním sbíráním jsem to vyřešila minibaterkou na klíčích 😀 ale je vážně k nas*ání, když to jdu sebrat a než k bobanu dojdu, tak si připadám jak na minovišti! :-//

  #36329

  ono je to jak kdy, malej se naučil chodit nějak pod lampy, tak teď sbírám téměř pořád. ale asi začnu nosit baterku, jelikož i na výcvikovém táboře ji budu potřebovat. průjem bych asi “nesbírala”, stejně to tam zůstane vidět a když to akorát rozmažu po té trávě, tak to smrdí na sto honů, ale my měli průjem jen jednou, jak byl štěně a vet ho týden po vakcinaci odčervoval, jinak vůbec.

  #36333
  Sindinka
  Účastník

  Taky sbiráme,i když bych kolikrat nekoho někam poslala…ale my jsme vychovaní..a sbírame vše co jde[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif[/img]bydlíme na sidlišti a nesnaším když jdu po chodníku a metr odemě leží hromada jako blazen…jen mě kolikrat lidi dostávaji stěma sačkama rano jdu kolem a typek je tam dava a za 2hodinu ju kolem znova anení tam ani jeden…kolikrat mi připada jak kdyby si je někdo brával na svačiny[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  #35385

  Sbíráte po svém pejskovi exkrementy nebo ne? Nebo kde ano a kde ne? A máte svoje “nářadí” nebo spoléháte na městské části? !!!Upozorňuji na to, že tato diskuze není o tom, co je správné a co ne, takže prosím bez moralizování kohokoliv!!! Jde pouze o informaci :o)

  #35390
  Hapi
  Správce

  tady je diskuze na podobne tema 🙂 zajimave jsou komentare z FB Psi Lasky 🙂 to si poctes 😉
  My sbirame a pytliky si kupujeme vlastni nebo od peciva 🙂 Papirove pytliky jsou pro me velke dobrodruzstvi 😀 😀 😀 

  #35391
  Hapi
  Správce

  [url=index.php?searchword=psi+bobky&ordering=&searchphrase=all&Itemid=153&option=com_search]https://www.psilaska.cz/index.php?searchword=psi+bobky&ordering=&searchphrase=all&Itemid=153&option=com_search[/url]

  #35393
  Bess
  Účastník

  Bydlíme na okraji města (v paneláku), takže přes silnici jsou louky, pole a lesy. Tam nesbíráme, ale když jdeme do města, nebo nakoupit, tak mám u sebe pytlíky a sbíračka. Ale kolem paneláku je to jak minový pole! U nás v Litoměřicích jsem ani nikde neviděla koše a pytlíky na bobky. Takže na ně se spoléhat absolutně nedá.

  #35395
  Lyra a Bianca
  Účastník

  Ja sbiram, ac ziji na vesnici, sice jini tu nesbiraji jak jsem si vsimla, ale nechci mezi ne patrit. Aspon o dve hovenka mene.
  Jinak nevim, kde se vzalo to, ze by mesto melo davat pytliky na psi vykaly. Nevsimla jsem si nikde, ze by to mely mit povinny 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 32)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.