..nemáte někdo odzkoušené???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23991
  dogs-mam
  Člen

  http://www.jimmy.cz/obchod/scripts/podrobnosti.php?IDZ=3846

  #25076

  Nevypadá to špatně, možná bych to vyzkoušela 😀 snad to bude fungovat 🙂

  #25081
  dogs-mam
  Člen

  …tak jsem si to objednala…použiju na táborech..tak uvidíme.-))

  #25092
  Indy
  Člen

  Dej vědět… mě by to docela zajímalo. Ale moc tomu nevěřím. Nevím proč. Ale kdyby to fungovalo, tak by to bylo skvělý, protože moje spotřeba repelentu je fakt nechutně obrovská 🙂

  #25100
  dogs-mam
  Člen

  ….jasně…taky si myslím, že to nebude až takový zázrak…ale třeba po dlouhé době bude něco fungovat tak jak má:-))…asi že vyzkouším ještě dřív, hned jak se konečně oteplí…včera u nás bylo pravé aprílové počasí- sluníčko-liják- vítr-kroupy-sníh i bezvětří…..honilo se to tak celej den:-(jinak vím o čem mluvíš….taky bych ráda jela jednou na tábor bez všech těch více či méně účinných zabijákú těch malých škaredých bzučících potvor:-))))

  #27966
  Dusty a Indy
  Účastník

  Dnes jsem vyzkoušela náramek proti komárům… nic moc teda…. je sice pravda, že na mě nefungují ani repelentní spreje, ale byla jsem zklamaná. Náramek mám na kotníku teprve jeden den, tak ještě počkám, na obalu není popsáno, po jaké době od nasazení má být účinný.
  Máte někdo další zkušenosti s přípravky proti obtížnému hmyzu?

  #27970
  VěraOlexová
  Účastník

  Náramky jsem nosila celé minulé léto. Na komáry naprosto nefungují, měla jsem je hlavně proti hlíšťatům a to bylo parádní, byla jsem v oblasti, kde bylo mraky klíšťat. Proti komárům naprosto zklamaly.

  #27976
  Dusty a Indy
  Účastník

  Aha…. a který z těch náramků funguje na klíšťata? Ten co mám já je jen na komáry, alespoň tak to píšou… mám tento: http://www.rajprozviratka.cz/rajprozviratka/eshop/1-1-PEJSCI/391-2-Antiparazika Říkala jsem si, že dám náramku ještě šanci, ale dobrá, vybavím se raději sprejem. Díky moc za info.

  #27977
  VěraOlexová
  Účastník

  Ten co jsem měla nemůžu nikde najít, ale našla jsem jiný a u něho píšou, že by měl fungovat na vše, ale vyzkoušené to nemám, je alespoň levnější 🙂  [url=http://www.nejkrasnejsidarek.cz/detail.php?zbozi=1343614]http://www.nejkrasnejsidarek.cz/detail.php?zbozi=1343614[/url]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.