Je to jako na horské dráze, jeden pejsek odjede do nového domova a dva…


 • Účastník
  Kamil Baco
  14. ledna 2020 v 15:12 #58777

  Je to jako na horské dráze, jeden pejsek odjede do nového domova a dva přijedou.

  A tentokrát mezi těma dvěma byl i náš Brut.

  Brut je krásný pejsek plemene pitbull s průkazem původu. Je starý tři roky, takže v nejlepších letech a nejlepší kondici .

  !!Podmínka adopce Brutíka, je jeho kastrace abychom zabránili dalšímu nežádoucímu množení a mohli si být jistí, že si ho jeho nový majitel vzal kvůli němu samotnému a ne kvůli štěnátkům !!

  Jaký Brutík je? Inu, dostal se někam, kde neznal nikoho a nic, nemůžeme se mu tedy divit, že je z toho rozhozený. K lidem, které nezná je nedůvěřivý a opatrný. Prošel základy výchovy a výcviku, takže poslouchat umí. Ale má svoji bullí hlavičku, takže je to trošku tvrdohlavec.

  Bohužel si je hodně nejistý, ono to opravdu není jednoduché, žijete se svojí rodinou a najednou se ráno probudíte a jedete někam pryč, odkud se už nevrátíte. Váš pán vás nechá zavřeného za mřížemi s cizími lidmi a spoustou dalších pejsků, kteří štěkají a chtějí odejít domů.
  Jeho nejistota je bohužel věc, která ho opravdu děsí, chtělo by to tedy zapracovat na tom aby si zase mohl být jistý sám sebou i svým pánem.Také při některé manipulaci, která se mu nezdá nebo ji nezná se může ohnat. Chce to na něj nespěchat aby si vše mohl osvojit a uvědomit si, že se není čeho bát.

  Brut je pejsek, který nepohrdne bydlení v teple bytu a nebo v domečku se zahrádkou, přistupem do tepla a bytelným plotem .

  Brutík, kvůli své nejistotě není vhodný k jiným psům ani zvířatkům. Zatím neví, co si má počít sám se sebou, natož s dalším zvířecím kamarádem.

  Brutík samozřejmě není vhodný také k dětem, které by jeho procesu, kdy se potřebuje uklidnit a nabýt zase na jistotě a sebevědomí, bohužel nepřispěly. Nehodí se ani ke starším lidem, protože potřebuje opravdu hodně pohybu a zaměstnat se.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Přejít k navigační liště