Flyball Praha

 • Toto téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sagie a poslední změna proběhla před 12 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 30)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22963

  Je tu někdo z Prahy a chodí na Flyball

  #22964

  pražští flyballisté doporučte nám kde si to může vyzkoušet. Chtěla bych se jít někam podívat a zkusit jestli to tu mou hyperaktivní potvoru třeba nebude bavit.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  #28074
  Easy Euforia
  Účastník

  My jsme chodili sem: http://www.flyballhoptrop.cz/ doporučuju 😉

  #30118
  Hanusha.a
  Člen

  Flyball v Letňanech mi byl dost tvrdě zakázán..prý je tam trenérka co má šílený přístup k trénujícím týmům..Já bych šla ráda vyzkoušet do Komořan a nebo do Kladna dojíždět.

  #30137

  já asi půjdu vyzkoušet s Beri Komořany, známý co tam choděj jsou spokojení.

  #30138
  Hanusha.a
  Člen

  Dvě kamarádky co tam choděj si prý taky nemůžou stěžovat.

  #30142
  Sára
  Účastník

  hanusha.a : jak jako trvdě zakázán? Kým? Ráda bych tam začala chodit, tak by mě zajímalo, jak je to myšlený??

  #30144
  Hanusha.a
  Člen

  Vyjádřila sem se špatně, myslím a píšu něco jiného…tvrdě odrazeno mě bylo od Letňan…vzhledem k trenérce, která má k trénujícím týmům prý dost šílený přístup.Ale to je každého věc kam půjde, já chci vyzkoušet Komořany, vzhledem k tomu, že tam mám i nějaké známé.

  #32590
  Jimová
  Účastník

  to Hanushka: ono všude je něco, v Letňanech jsem od začátku a neměnila bych. takže systém jedna paní povídala bych moc neprezentovala. každej je nějakej, ale v ČR není lepší trenér, naučí, vyřídí, zařídí, postará se. a za těch 6 let co tam jsme s Jimem, jsme se poslaly do řiti asi 3x , ale tak si zařveš a jedeš dál, jako normálně v životě. každej má nějakou povahu. jo někdy prudí zbytečně, ale není zlej člověk, navíc je tam dobrá parta a jde přece o družstvo. a jestli si myslíš že jidne nic není, tak to jsi na omylu.co mě se týká, já Letňany doporučuju.

  #32591
  Jimová
  Účastník

  to by mě zajímalo kdo ti tohle o trenérce v Letňanech řekl? kdyby ses třeba zeptala lidí co tam choděj, proč tam jsou tak dlouho a zůstáváj, možná by to bylo lepší než poslouchat co ti někdo řekne. já si aspon dělám názor sama.jo, je tam taky disciplína a pravidla a musí tam být zajištěná bezpečnost psů, ale kdybys viděla jak se to pak na závodech vyplatí. na přípravu před závodem máš 2 minuty, naše družstva to stíhaj nez problémů v pohodě, pač každej to ví a taky podle toho si psa předpřipraví, oproti třeba jiným družstvům.

  #32592
  Jimová
  Účastník

  a šílenej přístup k trénujícím družstvům tedy fakt nemá. proč by jako měla? dyt si ty drusžtva trénuje, je to její vizitka přece ne?a další věc, pokud na tréninku budeš lelkovat, flákat se,budeš jak zpomalejenj film, tak budeš z tréninku,kterej začíná v třeba v osm, jezdit o půlnoci, to musí odsejpat. nikdo nechce čekat až na něj přijde řada, protože támhle se někdo vykecává, támhle někdo neví že už jde běhat,támhle nikdo nejde pomoct postavit nebo uklidit dráhu, pak totiž zdržuje všechny ostatní. a trenér flyballu není placené povolání, takže musej se angažovat všcihni, dělaj to pro sebe.

  #33098
  Jimová
  Účastník

  a ještě jeden dodatek pro Hanushu. když zalistuješ zpětně do termínů akcí, a hlavně do toho, kdo závody pořádá, tak zjistíš, že každej flyballovej tým si chce zazávodit, ale k tomu,aby někdo závody pořádal, k tomu se neměl leta nikdo, kromě HT Praha. jojo, každej by běhal,ale ujmout se některého turnaje, to už se nechtělo nikomu. Teprve vloni konečně někteří pochopili, že uspořádat turnaj by měl být zájem všech, paradox,ale je, že se toho také ujmuli vesměs nová družstva, kdežto ty, které závodí už dlouho, tam kromě Letňan prakticky nevidíš. a pokud mají být turnaje, nejde donekonečna,aby to pořád dělala jedna skupina,jako to bylo iks let.ono je moc fajn přijet si na turnaj “jen zaběhat”, ale bez toho aby to někdo pořádal a připravil, je přece jasný že žádný turnaj prostě nebude,tím pádem ani žádné závody. vloni konečně ofic.turnaje uspořádali další dva jiné týmy, a v podstatě ti novější, když nepočítám Letňany jako vždy, a letos konečně přibyly další kdo je ochoten se tomu věnovat a nepřijet si “jen zaběhat”. ona je s tím totiž taky práce,ale bez práce prostě nebudou žádný závody.o tom asi nemá cenu se bavit.
  zrovna bych nedala na názory jedna paní povídala, jak říkám všude je něco, o tom nepochybuj,ale člověk si má udělat vlastní názor.   

  #33099
  Jimová
  Účastník

  čímž tě rozhodně nepřemlouvám abys do Letňan chodila, pač je mi to srdečně jedno kam budeš chodit. jen mě rozčilujou tyhle věci jedna paní povídala.a tím se rozhodně nikoho nezastávám.

  #33551
  Geta
  Účastník

  Chodím do hoptropu, od Listopadu a nemůžu si stěžovat. Všichni jsou ochotní, jako každý trenér když něco uděláš špatně vytkne ti to, ale stojí to za to 🙂 Není problém, nejsou drazí a vyhovuje mi to tam.. Slyšela dost pomluv na všechny flyball, agility a dogdancing, ale všemu se nedá věřit 😉

  #33554
  Jimová
  Účastník

  BarJir: jsem tě tam teď neviděla, kde se flákáš [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]. to je přesně o to, že všude je něco. taky bych mohla vyprávět kde se to mele,ale proč bych to dělala a roznášela dbry, že? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-money-mouth.gif[/img] a ještě navíc neověřené, ze zdroje “jedna paní povídala”. Od pondělí se trénuje venku, víš to?My s Kasi dneska nejdem, pač jednak mám debilní domovní schůzi a pak Kasi jde zítra na stříhání, což znamená že jí musím dneska vykoupat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 30)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.