Elektricky obojek proti stekani

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36232
  Amik
  Účastník

  Dobry den,

  včera večer jsem prisel domu a na dverich sem mel dopis od souseda ze pes steka cely den i cely večer. Po vice jak roce a pul je to první stiznost nato ze by pes stekal a z celého baráku je jediný kdo něco zatím řekl. Kdyz je snama tak si ani nepostekne ale udajne jak odejdeme tak steka na celej barák a navim jak ho to od naučit kdyz u toho nejsem.

  Je dobře vycvičeny a rychle se uci, proto jsi myslim ze par mensich shocku od obojku ho to odnauci během par dnu ale nic o tom nevim. Nejake rady?

  Konkretně mame namysli tento obojek http://krmeni.cz/produkt/dog-trace-obojek-proti-stekani-d-mute-light/kategorie/elektronicke-obojky-proti-stekani-977 ale byl bych radsi kdyby se nekde dal pujcit jelikoz vim ze ho nepotrebuju navic jak par dnu.

  #36320
  Hanusha.a
  Člen

  Tak pro váš případ bych toto určitě nepoužila…elektrický obojek není pro lidi, kteří to berou tak jak by “par menších šoků”….Je to o práci se psem..Jsem zastáncem elektriky, ale naprosto s jiným postojem a v jiných situacích. Ve vašem případě bych volila pokud pes štěká ho naučit vydržet v tichosti samotného doma, pokud dřív neštěkal a ted začal je to bud nedotažené, nebo začít od znova.Krok po krůčku.

  #55970
  [email protected]
  Účastník

  My máme protištěkací obojek jen vibrační https://www.elektro-obojky.cz/protistekaci-obojky/ konkrétně ten Patpet a zafungoval skvěle, takže jsme naštěstí s impulsem řešit nemuseli 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.