ekonomické granule do cca 600 kč za 15 kg pytel

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36500

    Krmíte někdo takovými podobnými ? 
    Jaké značky, jaké zkušenosti ?
    Sama za sebe podotýkám, že Pedigree považuji za slaný sajrajt.
    Ale ráda bych znala Vaše zkušenosti s prémiovými krmivy. děkuji 

    #36505
    Džesik
    Člen

    Ahoj!
    Já krmím ProPlanem už od štěněte, ted je naší fence sedm let, a má se čile k světu, nemá žádné potíže a je veselá a hravá- už asi dva roky krmím ProPlenem pro kastráty, od roku je vykastrovaná. Dělají jí dobře, doporučil nám je vet. Musím říct že se nespravuje, udržujem pořád stejnou váhu.
    Vím že tady několikrát byl na ProPlan negativní názor ale já jsem spokojená. Kupuju na krmení cz dvanácti kilový pytel za 1090 korun, v zoošhopu ho mají za 1230.
    Ty ekonomické granule za 600korun a podobné částky bych nikdy nekoupila, už mi jen odpuzuje ta cena. A slyšela jsem a četla na ně samé špatné negativa.

    #36523
    Bessa
    Člen

    Pokud Pedigree považuješ za sajrajt, tak to je fajn… Jen tedy ale nechápu, proč sháníš 15kg pytel za 600,- To snad ani nejde, ne? Krom toho Pedigree a dalšího sajrajtu. 🙂
    Nejlevnější 15kg pytel Britu asi za 700,- Myslím, že dost chovatelů tím krmí, protože většině psů to vyhovuje a cena je přijatelná. Jinak ProPlan a Brit jsou tak na stejné úrovni, co se složení týče, jen je rozdíl v ceně. 🙂 

    #36524
    Džesik
    Člen

    Dobře, a jaký je Brit, dobrý nebo špatný?

    #55967
    [email protected]
    Účastník

    Nejsem zastánce levných granulí, složení je šílený a není to nic dobrého, na takových věcech by se šetřit nemělo.. na druhou stranu chápu, že si ne každý může dovolit superprémiové granule. Brit má levnější a dražší řadu, co tak koukám.. každopádně když si třeba zadám nejlevnější granule tady na stránkách, co většinou nakupuju https://www.reedog.cz/granule-pro-psy/ tak ani tady se mi nenajdou žádný pod 900Kč
    Calibra, Brit, Eukanuba – do levnějších bych určitě já osobně nešla.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.