cvičáky…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30148
  Lenka Hoffmannová
  Účastník

  Zdravím,mám jeden problém vyskytl se mi na několika cvičištích názor že Ridgeback není pes na výcvik a obrany najde se někdo zkušený s tímto plemenem a osvítí nezkušené proč se takto většina výcvikářů a figuranrů staví k tomu nádhérnému a všestranému psu???Nejsem sice chovatelka toho nádherného psa ale mám kolem sebe fajn lidi s těmito psy a je mi líto že se k nim přistupuje takto!Díky achady

  #30154
  Hanusha.a
  Člen

  No figu to říkají nejspíše proto, protože se s tím nemůžou tolik chlubit co extra dokázali jako s ovčounama, to je normální…ale nic si z toho nedělej, najdi dobrého figu i kdybys měla dojíždět a jdi do toho a ukaž, že RR může taky makat a moc pěkně.Můj Erny je flat coated retriever, mnoho figu mi řeklo, že jako s touhle “sračkou” kousat nebudou, že ten na to není, že to dělat nemůže…našla jsem super figu, který si to myslel taky, ale zkusil Ernoušovi dát kousnout a nemůže si ho vynachválit, kdo ho vidí, tak čumí jak umí… :o)

  #30155
  Lenka Hoffmannová
  Účastník

  Tak to je dobrý koukám že na světě jsou figu jenom pro ovčouny a služ.psy a kdo nezkusil nezjistil je to fakt.Díky za podporu.Budu tlumočit dál.

  #30156
  Hanusha.a
  Člen

  Pošlu ti odkaz a asi chápu dobře, když si myslím, že je to kamarádky pesan??…Tak ji to video ukaž, je to od nás podpora :o) 1.část: http://www.youtube.com/watch?v=T2O1se3Oyzk 2.část: http://www.youtube.com/watch?v=VsX6ldDzIHk&feature=related

  #30165
  Lenka Hoffmannová
  Účastník

  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]to je šikula jde to pěkně.Dobrý videa předala jsem dál.Díky moc.Jsou z toho trochu špatní když je pořád někdo kritizuje.Moc děkuji.

  #30170
  Hanusha.a
  Člen

  Děkujeme…neni zač, my jsme taky kritizovaní…ale poprali jsme se s tim a chceme dokázat, že i flat může kousat a že je všestranný.

  #30174
  Lenka Hoffmannová
  Účastník

  Super tak držím pěsti ať všem ukážete že to jde.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]nebo vytřete zrak kritikům…[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

  #30763
  Luisa
  Člen

  Zdravim, neznate nahodou nekdo cvicak v Hrdlorezich u Prumyslove (Praha)? Zastavka busu Kolonie.

  #30765
  Hanusha.a
  Člen

  Tam jsem chodívala s mamkou jako malá….ale teď neporadím, bylo mi pár let 🙂

  #30766
  Hanusha.a
  Člen

  Prosím o tip na dobrý cvičák v praze?

  #30769
  Hanusha.a
  Člen

  Luisa: je nějaký odkaz na ten tebou zmíněný cvičák?

  #35279
  Monty
  Účastník

  Ahoj, nemáte ňáký dobrý tip na cvičák v okolí Roudnice nad Labem?? Děkuju předem 🙂

  #35394

  chci se zeptat…setkala jsem s názorem, že chodit se psem na cvičák kvůli výcviku poslušnosti je ztráta času a peněz, že to člověku nic nedá. Je to pravda? Zítra máme mít první lekci, tak jsem zvědavá. Myslím, že můj york potřebuje výcvik, zavčasu.

  #35410
  Tom a Jerry
  Účastník

  Já jsem na cvičáku v životě nebyla a pes poslouchá téměř na slovo a umí spousty zábavných kousků. Podle mě platit za cvičák je ztráta peněz a času, jen tak venku jsem ho poslouchat naučila sama a rychleji. Z mých kamarádů, co chodili na cvičák tak: čivava: neumí ani sedni. labrador: měl to být pomocný pes pro kluka v rodině na vozíku a kamarádka se ho bojí pustit z vodítka, aby jí neutekl. Třeba u nás v lesoparku se schází lidi jen tak a cvičí si tam psy ve skupinkách. Ale tak já nemůžu soudit, když jsem tam v životě nebyla, nejspíš se tam většina psů naučí poslouchat, když tam stále chodí další a další lidi s pejskama.

  #35413

  Myslím, že nelze obecně tvrdit, že peníze vydané za výcvik poslušnosti na cvičišti jsou vyhozené zbytečně. Můj názor je takový, že velmi záleží na výběru cvičiště a hlavně cvičitele. To je moje zkušenost s výcvikem poslušnosti na cvičištích.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.