Agility v Praze

 • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel -nikol- a poslední změna proběhla před 12 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33666

  Ahoj, chci se zeptat, kam se dá chodit s pejskem na agility v Praze. Za všechny odpovědi předem děkuji [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

  #33685
  Asta, Dorotka
  Účastník

  http://www.hafbezobav.cz  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img] od nás z Barrandova 40min pěšky prokopákem, když je pěkně:)
   

  #33695
  Majky, Amy
  Účastník

  Nevím odkud jsi, ale cvičí se v Komořanech, Jinonicích třeba. Já budu teďka jezdit do Březiněvsi. Ale když mrkneš na ofiko stránky agility, tak určitě najdeš odkazy na víc cvičáků. Ještě mě napadá, že kamarádka jezdí třeba do Klánovic.

  #33703

  v jinonicích je taky agi? mohu poprosit o stránky nebo kontakt
  mě by se hodil ňáký v týdnu, jinak mám v plánu opět Stromovku, ale to je v neděli a to se mi moc nehodí, radši někam vyrazím než abych hnila v Praze. 

  #33704
  Majky, Amy
  Účastník

  No, chodili jsme tam před pár lety, zkusím dohledat stránky. Je to jakoby za Butovice.

  #33705
  Majky, Amy
  Účastník

  Hm, tak bohužel výcvik je tam zastaven. Ale můžeš zkusit napsat na mail: [email protected] Petře Hamšíkové, jestli někde cvičí. Třeba se jen někam přestěhovali.

  #33706

  Péťa chodí na pandy, občas k ní chodíme 

  #33707
  Majky, Amy
  Účastník

  No tak vidíš. 🙂

  #33708
  Chelsey, Aiko-Nela
  Účastník

  Ahoj, do Březiněvsi? Tam jsou Agi? nemají prosím webovky? Já jsem psala na ofiko stránky cvičáku, ale nikdo mi neodepsal a stránky jsou někdy posledně aktualizovaný v roce 2008 :)))

  #33717
  Bojko a Idefix
  Účastník

  WWW OSA Panda mne zaujaly, mám to kousek, ceny jsou super.
  http://www.pandicky.cz/Agility.htm
  [i]Cena za 1 lekci agility (cca 1 hod): 150,- Kč
  Cena za 1 lekci agility pro členy: 100,- Kč
  Cena za permanentku na 10 lekcí agility (pouze pro členy): 800,- Kč[/i]
  Členství stojí 500,- Kč
   

  #33719
  Majky, Amy
  Účastník

  Zjistím, jedu tam ke kamarádce, takže dám vědět. 🙂

  #33736

  Sandynko, HAFBO super, chodíme tam na poslušnost a na obedience, ale agility bych chtěla někde blíž, neb jsme z Hostiku a do Řeporyj je to přes celou Prahu, takže v týdnu se tam nedostanu a navíc Šimona teď bude furt pryč, má asi 8 trunusů táborů.

  #33740

  Zřejmě zkusíme Pandičky, to máme tak nějak nejblíž, díky Igris [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

  #33778
  Majky, Amy
  Účastník

  artep-ka: web se mi nepodařilo najít, ale napiš na mail: [email protected] Markétě Korintové a tam se na všem můžeš dohodnout. 🙂

  #33786
  diniseck
  Účastník

  A nevíte, jestli existuje na nějakém cvičáku něco jako agility pro štěňátka? Jako někdo má poslušnost pro štěňátka, tak že by byly i agility? Na tunely a barely. Přijde mi zbytečné chodit na agility, kam chodí psi, co můžou skákat, ale zas bych s malou chodila ráda..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.