Re:Re:Re:Re:Re:Beagle / bígl

#23915
Ivushka – Monthy
Účastník

Ahojky, pochvala zaslouzena :o))) Jee, to je skoda, to jste od nas pres celou republiku :o(( My tady nemame zadneho bigliho kamarada natoz kamaradku, vsichni biglici strasne od nas dalko. Pojedete na nejvetsi cesky srazek do Phy? Pokud ano, tak se tam potkame:o))
Montaka agility nejak nenadchlo, 10 zakladnich lekci ano, ale pak uz nechtel..mela jsem s nim zacit take takhle od malinka jako vy se Saruskou :o) Mel by k tomu jiny pristup. A tak jsem se prave zamerila na to, co ho bere a to je to stopovani. Nebojim se, ze bych mela problem na louce nebo v lese. Posloucha a to i pres to, ze ma v cumacku nejakou barvu. Musi na rozkaz poslechnout. Takze zkusime to stopovani :o)) Take me napadlo nahaneni, ale nejdriv se poptam, jaky vztah k tomu biglove maji a zda i takovy vycvik je pro ne vhodny :o)) Zatim rad honi slepice a psi zensky :o)))
Tabory jsou skvele, my jeste na zadnem nebyli, ale nepochybuji, ze se na nich da naucit spousty zajimaveho a potrebneho. Takze snad pristi rok, letos mame jine plany – montik bude nosit spachlte a hlidat maltu :o)) Postavime si vetsi rodinnou boudu :o))
Koukam, ze ji take protahnete, jak se da :o) Brusle, kolo, les, louka a sem tam nejaky psi kamos…tak to ma byt :o))
[hr]
[Leny 28-02-2010 10:33]:
Ahoj, Sáruš děkuje za pochvalu:)Morkovice leží ve Zlínském kraji, okr.Kroměříž. Pokud vše bude pokračovat podle našich představ, tak se brzy budeme stěhovat do Přerova. Sáruš má 10 měsíců. Baví nás agility- máme hotové začátečníky a chystáme se na pokročilé, teď v zimě jsme chodili spíše na procházky a zkusili i běžky a chceme začít i s kolem a bruslemi, ale to asi spíše přítel, já bych zaparkovala někde ve křoví:) ze stopování mám strach, abych ji potom zvládla na poli…jaký na to máš názor? V létě jsme byli v Herolticích na táboře a teď máme v plánu pokračovací víkend a víkend pro vůdce smečky- nad tím ještě trochu váhám, ale myslím, že to bude výcvik hlavně pro mě, abych se naučila správně řešit různé situace. Ze všeho nejraději má Sára procházky lesem, ale nemáme k sobě kamoše, tak bereme sebou (když to čas dovolí a máme čas pro ni zajet) labradorku Afi. To jsou potom holky nejvíce spokojené:)))