Re:Re:Jake krmivo pro pejska?

#21494
LussyAndBady
Účastník

Jo tak 2 kila to je dobrý ptže mi máme krysaříka tak těch 12 by sme měli asi na hodně dlouho =D A teď ještě přemluvit mamku aby investovala do něčeho dražšího =( Snad se to podaří ptže to vypadá složením pěkně =) Snad to bude šrát ptže on je hroznej vybíravec =)

[hr]
[Indy 08-12-2009 22:37]:

Ahoj, mám vyzkoušené Canidae i Almo. Canidae změnili recepturu a je to horší. Granulky mají malinké. Dávám je jen jako pamlsky.
Almo Nature je rozdělené na řadu [b]Daily[/b] a řadu [b]Holistic[/b]. Obojí je superprémiové krmivo. Krmím těmi holistickými (oproti těm Daily obsahují víc vitamínů a minerálů, probiotika apod. – prostě jsou ještě o třídu výš).
Almo Nature Holistic se pak dělí [b]podle věku[/b] na štěně, dospělý, senior a pak [b]podle velikosti plemene[/b] na malá, střední a velká + obří.
Mají pak ještě řadu Diet pro méně aktivní pejsky a řadu Sensible pro citlivé zažívání.
Velikosti jsou u těch holistických asi 2 a 12kg, u Daily se prodávají myslím po 3 a 15 kg. Ale zas těch holistických dáváš pejskovi méně, takže 12kg ti vydrží déle, než 15kg daily a přijde tě to i cenově skoro stejně 🙂
Nakupuju na http://www.i-vlcek.cz (v Praze nad 300 kč rozvoz zdarma a když nakupuješ u nich granule pravidelně, tak dostaneš slevu :))