Fanynka – jak jsem k ní přišla

0
40

Hovíka jsem chtěla už hodně dlouho. Jednou jsem hledala CHS s PP kde by měli plavou fenečku. Chovatelských stanic jsem našla docela málo ,  ale někde byli psi bez PP a to jsme rozhodně nechtěli. Někde měli jenom psy , někde zase neměli plavé. U členů mé rodiny vedla plavá , ale u mě vedla a stále vede černo – znakatá.

Nu což , nakonec jsme našli CHS Gold Premio , kde ještě měli volnou jednu plavou fenečku , tak jsme tam hnedka volali a domluvili jsme se kdy se na ni přijedeme podívat . Když jsme přijeli , přivítal nás štěkot psů, ale také jedna malá plavá kulička a mě byla hnedka jasné kdo to je : Fanynka. Fany se jmenuje podle PP Fantasia Gold Premio , ale už ji nikdo neřekne jinak než ,, Fany´´ ,, Fančo´´ . Domluvili jsme se tedy, že zavoláme, jestli si jí koupíme nebo ne.


15.10.2008  padlo to rozhodnutí , že si ji vezmeme. Ano , já byla šťastná , že budu mít konečně svého vysněného hovíka 🙂 Když jsme si přijeli pro Fanynku , ještě jsme netušili, jak se změní. Nebylo moc poznat, jestli to bude mazel nebo nějaký trhlý hyperaktiv, ale nakonec Fanynka je to druhé 😀 S Fan se věnuji sportovní kynologii ,výcviku , výstavám , výletům , procházkám atd.

A teď předávám slovo Fanynce  :

S moji rodinou jsem velmi spokojena 🙂 Žrádlo tu mám výborné granulové kvality , vodu , ale hlavně plno lásky , kterou já , mírumilovný howi potřebuji snad ze všeho nejvíce . Nemám co říct , ale asi jdu chrrr 😀


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To budoucna Fanynku plánuju uchovnit , ale samozřejmě i cvičáky , výlety ,procházky, výstavy. Ale také šťěňata 🙂 A už jsme se domluvili , že si necháme černo- znakatou fenku :o)

Fanynka nám změnila život. Samozřejmě že k lepšímu :o) Jsem moc ráda že ji mám 🙂