Vyrážka po celém těle

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Garon a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28319
  Garon
  Účastník

  Potřebovala bych poradit. Gary měl už jednou takovou lehkou vyrážku, něco jako kopřivku, ale celkem rychle to zmizlo. Teď jsem ale objevila, že má po celém těle takové docela velké pupínky, některé jsou dokonce takové žluté a nejvíce jich má pod levou zadní nohou-tam, kde má nejméně chlupů.
  S tou předchozí vyrážkou jsme byli u veta, ale dal mu pouze docela drahou injekci proti svědění a to bylo všechno, takže jsem se rozhodla malinkou chvilku vydržet, jestli to samo nepřejde, ale přijde mi, že asi ne. Často se drbe, al epřijde mi, že ne na místech, kde má tu vyrážku..
  Nemáte s něčím podobným zkušenost? Mám zkusit vydržet nebo zajít k vetovi?

  #28662
  Matěj
  Účastník

  ahoj.sice mám malého pejska ale to snad neva mates měl pořád taky takovou kopřivku na celém bříšku.veterinář udělal spoustu testů nic nenašel.dal nám taky nějakou smradlavou vodičku která vůbec nepomohla3ly jsme tam znova tak nám přidal nějakej šampon no a taky to nezabralo.mamka nakonec vyrazila ze psem do lékárny psa ukázala a lékárnice jí doporučila konopnou mast.no a za týden vyrážka byla pryč.můžeš to taky vyzkoušet ale na tu veterinu bych radši zašla

  #29494
  Garon
  Účastník

  Na veterině nás odblešili, vyrážka celkem zmizela, ale ne úplně. Nejsem si jistá, jestli se vet s těma blechama trochu nesekl..
   
  Díky za radu, podívám se na tu mastičku a uvidíme :))

  #29495

  Viš co jak jsem byla na táboře, tak psi to měli pořád. rudé krvavé fleky a pod. Pak byla s jedna slecna s tím svým u veterináře, protože to měl fakt hodně a tam mí řekli, že je letos hodně agresivní hmyz. Dostala vodičku, pomazala břiško a za hodinu nebylo ani stopy.

  #29505
  Garon
  Účastník

  My už jsme tam byli no, poprvé jen ta injekce a podruhé odblešení.
  Zlepšilo se to a já myslím, že časem to bude ok, hlavně se už tolik nedrbe.. Je možný, že to měl i z nějakého koupání, tady v Praze bych se nedivila..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.