VELKÁÁÁÁ PROSBA

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
 • Autor
  Příspěvky
 • #26180
  Jimmy
  Účastník

  [b]Prosíme o pomoc.[/b] Potřebujeme najít trvalý, nebo alespoň dočasný domov pro pejska, jehož páníček odlétá dnes do Ameriky a je rozhodnut se ho vzdát za každou cenu. I za tu, že půjde do útulku. Jedná se o 8-měsíční štěně, křížence, který vypadá jako plavý irský vlkodav a už teď měří asi 65 cm. Je nekonfliktní k ostatním psům, ale hodně temperamentní. Byl by ideální třeba jako doprovod ke koním. Prosím, nemáte někdo možnost mít tohoto “drobečka” u sebe na zahradě nebo ve stáji alespoň do doby, než se mu najde nový domov??? Díky moc.

  #26181
  Bessa
  Člen

  Je to pes nebo fenka? I tak, já bohužel nemohu, už bych ho neměla kam dát [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img]

  #26182
  Jimmy
  Účastník

  Je to pejsek. Díky za zájem.

  #26183
  Bessa
  Člen

  Ach jo, moc mne to mrzí. Škoda, že to není o nějaký měsíc později. Máme se stěhovat a pak bych místo měla. Zkus to hodit sem – [url=http://www.irskyvlkodav.cz/]http://www.irskyvlkodav.cz/[/url] nebo se tam nějak domluvit[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  #26184
  Jimmy
  Účastník

  Mně je líto toho, že vůbec takovýhle situace vznikají. Paníček hodí zodpovědnost na někoho jinýho a nazdar. Budeme shánět dál.

  #26185
  Bessa
  Člen

  Ano, je to příšernost [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img] Bohužel se to stává dost často. Vždyť jsou plné útulky. A někdo jde dát raději za “nového” psa 10 tisíc, než aby zašel do útulku.

  #26186
  Jimmy
  Účastník

  Celý je to špatně, kdyby se každej staral o svýho pejska, tak jak má, nebudeme tady nic řešit. Bohužel neni v našich silách s tim něco udělat.

  #26187
  Bessa
  Člen

  Jistě, to máš naprostou pravdu.

  #26188
  Jimmy
  Účastník

  Tak kdybys náhodou o někom věděla, tak určitě dej vědět. To samozřejmě platí i pro ostatní. Dík.

  #26193
  Anonymní uživatel
  Host

  Klarko … ty milujes vlkodavy … je to pro tebe jedinecna moznost 🙂 mit doma stenatko 🙂
  Erdina: dej pak vedetjak to dopadlo. Doufam ze budes nosic dobrych zprav …

  #26196
  Bessa
  Člen

  Majošku, já vím, ale teď se to nehodí, bohužel [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img] Naštěstí jsem našla někoho, kdo by o někom věděl, takže není všem dnům konec.

  #26200
  Jimmy
  Účastník

  Fotečka1: Fakt fešák.

  #26201
  Jimmy
  Účastník
  #26202
  Jimmy
  Účastník
  #26203
  Jimmy
  Účastník
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 26)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.