Veletrh chovatelských potřeb FOR PETS

 • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Ella a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
 • Autor
  Příspěvky
 • #31809
  forpets
  Účastník

  Dobrý den,
  přijměte pozvání na 1. ročník jedinečného [b]veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS[/b], který nabídne poradenství a prezentace veterinárních institucí, chovatelských svazů, klubů a stanic, doprovodný program pro odbornou i laickou veřejnost a propagaci problematiky ochrany a práv zvířat.
  Veletrh FOR PETS odstartuje ve [b]čtvrtek 31. 3. 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany[/b] jako součást veletrhů pro rodinu FOR FAMILY a potrvá až [b]do neděle 3. 4. 2011[/b].
   
  V rámci bohatého doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na přednášky [b]Nadace na ochranu zvířat[/b] týkající se problematiky volně žijících a zájmových živočichů. Další zajímavostí bude poradna [b]MVDr. Hany Žertové[/b], odbornice na problémové chování zvířat, známé z televizního pořadu Polepšovna mazlíčků. [b]Středisko výcviku vodicích psů[/b] názorně předvede práci psů, kteří jsou nezbytnými pomocníky pro nevidomé. S ukázkou asistenčních psů se přestaví společnost [b]Pomocné tlapky[/b], která se zabývá chovem, převýchovou a výcvikem asistenčních psů. [b]Český svaz ochránců přírody[/b] v rámci veletrhu představí ukázky handicapovaných netopýrů z chovu ZO ČSOP Nyctalus. V sobotu 2. 4. 2011 ve 14 hodin budou slavnostně vyhlášeni vítězové internetové soutěže [b]Zvíře roku[/b], do které může široká veřejnost přihlásit svého domácího mazlíčka ([url=http://www.zvireroku.cz/]www.zvireroku.cz[/url]).  Součástí doprovodného programu budou také oficiální závody agility, módní přehlídka psích oblečků a čtyři jednodenní výstavy ušlechtilých morčat od [b]Základní organizace chovatelů morčat a jiných drobných savců[/b]. Návštěvníci mohou na veletrh přinést dárky pro zvířata z útulků v Tróji a Dolních Měcholupech.
   
  Aktuální informace o veletrhu sledujte na internetových stránkách http://www.for-pets.cz a také na Facebooku For Pets.

  #31814
  Anonymní uživatel
  Host

  My urcite prijedeme :)) Rad bych se zeptal zda je mozne prijit na tento veletrh i s nasim psim mazlickem.
  Dekuji

  #31816
  Sára
  Účastník

  Já už se tam také těším, ale upřímně mazlíka bych tam netahala, jednak ty zmatky všude okolo a hlavně bych neměla čas a klid na projití veletrhu apod. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  #31817
  Garon
  Účastník

  Taky snad dorazíme 🙂

  #31818
  Anonymní uživatel
  Host

  Na mazlika se ptam proto, aby tam nekdo neprisel jako na mezinarodku, a pak by musel jit domu smutny a znechuteny.
  Nekteri tam pejska beru proto, aby si ochutnal rozlicne druhy krmiv. Bez pejska to bude testovat jenom panicek :)) xixi
   

  #31828
  Asta, Dorotka
  Účastník

  Jj, naše Astice tyto ochutnávky přímo zbožnuje…:) pak to vypadá, že jí nekrmím…!!! a zajímavý, že jí vždycky chutnají ty, co jsou nejméně pro ní, seniorky, kočičí a tak…:))

  #31848
  forpets
  Účastník

  Dobrý den,
   
  ano na veletrh si můžete vzít s sebou pejska, je potřeba však mít u sebe platný očkovací průkaz. Jelikož probíhají zároveň závody agility, bude přítomna veterinární kontrola.
   
  Budeme se moc těšit a přejeme Vám příjemný den
   
  FOR PETS

  #31849
  Chelsea
  Účastník

  Jeeee, tam budou i agility??? 
  Tak to urcite dovezeme sebou i dalsi panicky 😀

  #32061
  Jimmy
  Účastník

  Někde jsem četla, že je potřeba pro vstup pejska na veletrh i veterinární atest. Je to tak?

  #32073
  Argo, Tim
  Člen

  No to doufám, že ne .. vždyť ani na výstavu už nemusí být veterinární vyšetření nebo jak se to jmenuje .. Doufám, že to tak není .. nic se mi nechce shánět 😀

  #32074
  Jimmy
  Účastník

  Četla jsem to v propozicích na závody agility, tady je odkaz: [url=http://www.agility.animmed.com/files/novinky-propozice-na-pripravovane-akce-zde[3].doc]http://www.agility.animmed.com/files/novinky-propozice-na-pripravovane-akce-zde[3].doc[/url] Tak opravdu nevim, jak to je.
   

  #32076
  forpets
  Účastník

  Dobrý den, atest není potřeba pro psy kteří nezávodí. Vezměte si pouze očkovací průkaz pro případ že budou kontrolováni také psi z řad návštěvníků. Momentálně jednáme se státní veterinární správou, je možné že nebudou návštěvníci kontrolováni vůbec. Pro všechny případy si jej však vezměte, předejdete tak případným nepříjemnostem. FOR PETS

  #32077
  Argo, Tim
  Člen

  Tak to je super 🙂 Už jsem se lekla 😀

  #32098
  Bessa
  Člen

  Zde – [url=http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=181523331882707]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=181523331882707 [/url] můžete přidat fotku a vyhrát vstupenky na FOR PETS 🙂 Událost na FB -> “Psi FotoSoutez: Pridej fotku pejska a vyhraj vstupenky na veletrh For Pets”

  #32118
  Argo, Tim
  Člen

  Už jich tam mám několik 😀 Třeba něco vyhrajeme 🙂 Byla bych ráda 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 18)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.