Vánoce 2010

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 29)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30710
    Hapi
    Správce

    Tak co psí kamarádi a páníčkové už se těšíte na svátky? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]
    Už máte koupené dářečky pro své mazlíčky? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]
     

    #30714
    Argo, Tim
    Člen

    Budou to Timíčkovi první vánoce u nás 🙂 Dárečky už máme objednané 🙂 Jen aby dorazily …

    #30715

    Docela se těšíme…na Vánoce psíkům a čičině objednám nějaké spešl masko,protože to jim udělá radost na sto procent,jo žranice to je jejich:D Jinak stále přemýšlím,jestli mám objednat obojky s jejich vyšitými jmény,co jsem našla tady jinde v diskuzi…je to ale 50 na 50,protože jsou dost chlupatý a ten obojek by asi nebyl vůbec vidět:DAchjoo já je asi oholím:D:D Ty jo dejte tipy na dárky:)

    #30716
    Bessa
    Člen

    Na Vánoce se opravdu netěším,… Ale pejskům už jsem něco koupila 🙂

    #30721
    Hanusha.a
    Člen

    Ernymu kupuju vždycky jen nějaký piškoty nebo tak….

    #30722
    Sára
    Účastník

    Já nějakou hračku, přemýšlím balonky a házeč Chuck it!, a pamlsky sušený masa, to má nejraději [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]  taky přemýšlím o nějaký inteligentní hře od Niny Ottosson, ale to je docela dost peněz, tak podle toho, jak dopadne vejplata [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #30724
    Hanusha.a
    Člen

    Taky sem chtěla nějakou interaktivní hračku, ale jelikož mu nakupuju věci během roku a peněz moc nemám, tak mu stačí jen nějaká mlska…

    #30742
    Meggie(Megi)
    Účastník

    Pre svoju Meggienku(Meginku) som už kúpila darček na meniny(ma ich 8.decembra) :p…bol to nový kabátik…na Vianoce jej idem kúpiť pelech ako búdku,niake dobré granule,mäsko,kostičky a niake oblečenie…:) 😀

    #30745
    Meddie
    Účastník

    No mojej Meddie (Medy)kúpim dobré granule,potom kostičky,hračku a oblečenie… Aby my nezamrzla…A sviatok bude stráviť s nami,a potom pôjde asi 26.12.2010…snami k našej babke do Bratislavy asi až kým sa neskončia prázdniny…

    #30747
    Jimmy
    Účastník

    Já budu kupovat nový obleček, a pak asi nějaký mlsky. Hraček máme celkem dost, takže to by bylo zbytečný. Největší úspěch má stejně pískací míček nebo tenisák, a to všechno má. Loni byla kouzelná fenka labradora od známých. Dostala takovýho krásnýho plyšovýho zajíce, kterýho si strašně zamilovala. Stačilo říct: Megie, kde máš zajíčka? A už šupajdila[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #30752
    Vendula Zavřelová
    Účastník

    Já mám na letošní psí Vánoce takovou výbavu, že bych zfleku mohla otevřít zverimex. Na Mikuláše se nastěhuje nové štěňátko a má tu připraveno tolik hraček, ňaminek a blbinek, že je nestihne snad ani všechny zničit. A to ještě nepřišly gratulovat tety :)) takže já už mám nakoupeno vč. nového mrazáku plného masa. Je to ale zatím jediný dárek, který na letošní Vánoce zatím mám 😀 ostatní si nic nezaslouží :))

    #30867
    Max (12.6.05) a Oli
    Účastník

    Jo, predchozi prispevek patril asi sem, nevim. Jsem uz docela zoufala, jak mi to nefachci…. vubec nevim co se na strankach deje a musim slozite vyhledavat co je noveho a td., a kdyz chci neco napsat, tak zase si najit na diskuzi nejake podobne tema :-(((((((((

    #30868
    Anonymní uživatel
    Host

    Nado, jaky mas prosim prohlizec? Dekuji

    #30871
    sana
    Účastník

    ahoj, vsichni nasi psi jsou uplne hotovy ze susenych psich “burgeru” co prodavaji v hornbachu..

    #30883
    Čaki
    Člen

    Já jsem Čakoušovi koupila psí frisbee, ale házíme ho už teď, protože se mu to hrozně líbí 🙂
    Jinak taky nějaký vitamíny, pamlsky atd

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 29)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.