Strava BARF nebo granule ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 128)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36217
  Quendi
  Účastník

  Jedině BARF. 🙂 Od malého štěněte jej dostával a krásně na něm prosperuje. Můžu se přizpůsobit jakékoliv změně. ať už zdravotní nebo pohybové a pořád dávám pestrou stravu, která i krásně vypadá. A pes se může utlouct. 🙂 Granule nejsou pro psa vhodné.

  #36221
  Džesik
  Člen

  A nemají po tom  průjem?

  #36224
  Quendi
  Účastník

  Může se stát, ale je to třeba moje chyba, protože tučné občas projímá a když mu ho dám moc, tak ho to prožene. Proto se snažím krmit tak, aby to měl pokaždé jinak a podle toho co z něj leze ven. 🙂 Protože třeba po kostech, když se to přežene, tak je bobek zase moc suchý. Ale jinak nejlepší je si vše nastudovat v knize o BARFu. Zatím se sama učím co a jak…

  #36244
  Meddie
  Účastník

  No našá Meddie je granule: hovädzie alebo jej dáme niekedy granule royal canin.Ale vymiename jej ich.Na niektorých stránkach píšu že značkové granule spôsobujú rakoviny.Ale neviem či je to pravda.

  #36501

  Jasně, že není nad přirozenou stravu, ale já osobně preferuji granule, holkám je nechávám k dispozici volně. Stejně dostávají vlastně maso a vše co jíme my k tomu a ovoce a zeleninu, prostě všehochuť. Takže granule mají jako ” křupky ” 😀

  #28394

  Každý má jiný názor. Já se přikláním ke stravování granulemi , ale každý má svůj vlastní názor . Takže se Vás chci zeptat , jaký máte vy [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

  #28395
  Willi (Wilda)
  Účastník

  Já krmím granulema, protože na BARF nemám čas…jinak tohle téma už tu jednou je, nebo je to myšlený jinak???

  #28398
  Nikita a Diesel
  Účastník

  jak kdy, jak u koho, jak kde. je to hrozně individuální. jednoho psa mam na barfu, druhýho na granulích 🙂

  #28400
  Garon
  Účastník

  Já si myslím, že obojí je fajn, když se vyberou dobré granule. Jen granule jsou praktičtější, když člověk se psem cestuje apod.

  #28403
  Easy Euforia
  Účastník

  Barf, mám čubu po operaci loktů, je to rok od operace a zároveň rok, co je na barfu a nohy má jen nové, žádné problémy, samozřejmě to byl šikovný pak operatér, ale barf podle mě udělal své 🙂

  #28408

  Jaký máte názor na Acanu?

  #28411
  Garon
  Účastník

  My jsme na ní před nedávnem přešli, myslím, že je to dobré krmení odpovídající ceně. Gary má ještě trochu průjem, tak uvidím jestli se to doladí časem..

  #28424
  Willi (Wilda)
  Účastník

  Acana si myslím je dobré krmení, ale lepší jsou ty adult provincial řady. Postupný přechod sem ani nedělal, a ani průjem Willy neměl. Asi je to pes od psa. Je 100% lepší než proplan kterým sem krmil…určitě je to dobré krmení, ale cena by měla teď jít nahoru, byly to jen teď zaváděcí ceny prý těch nových receptur..

  #28430
  Easy Euforia
  Účastník

  Acana je super, jen barví černé psy do hněda, což nám nevyhovovalo, má příliš vysoký vitamín A

  #28434
  Hanusha.a
  Člen

  Barfovat nechci…Vzhledem k tomu, že hodně jezdíme na tábory nebo vícedenní výlety, neměla bych to kam ukládat, ani na to nemám čas.Takže Erny je na granulích + něco k tomu a je spokojený.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 128)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.