Rossie je mladá slečna, asi rok stará kříženka beaucerona. Je to trochu…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56028
  Kamil Baco
  Účastník

  Rossie je mladá slečna, asi rok stará kříženka beaucerona. Je to trochu strašpytel – bojí se nových věcí a lidí a není zatím vůbec socializovaná.

  Je zvyklá na jiné pejsky, jelikož žila ve velké smečce o kterou se nikdo moc nestaral. Neučila se tedy žádné povely ani chůzi na vodítku. Ale rychle chápe a když se trochu rozkouká je milá, mazlivá a energická. Velmi dobře se jí bude spolupracovat v rodině, kde je již vychovaný pes, kterého bude moci napodobovat. Určitě bude lepší pes – samec, než fena.

  Nová rodina musí mít v mottu TRPĚLIVOST, protože tu bez Rossie opravdu potřebovat. Začátky nebudou snadné, ale pak to bude skvělá a oddaná fenečka.

  Je vhodný spíše na zahradu, ale zvykla by si i ve velkém bytě s dostatkem pohybu. Je to mladá a temperamentní holka, tedy se nehodí ke starým lidem. K dětem až větším a hodný, tak deset a více let.

  Rossie už má odstraněné paspárky a třetí víčky (která jsou ještě na fotkách vidět).

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.