Psí konzervy

 • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Michelle a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 42)
 • Autor
  Příspěvky
 • #26524
  Bessa
  Člen

  Diskuse o psích konzervách. Proč je kupujeme nebo naopak proč je nekupujeme! Na co si dát pozor apod.

  #26526
  Hanusha.a
  Člen

  Ráda se do diskuze přidám…Já moc s konzervama pro psy nejsem kamarádka…Ale je fakt, že čas od času koupím, většinou pokud jde o Vánoce nebo nějaké slavnostnější dny co se týkaj Ernyho..

  #26531
  ENZO
  Účastník

  Konzervu koupim jen občas , když třeba někam jedem a já vim, že určitě nebudu mít možnost připravit jim pokrm.. Kupuju tyhle : Christopherus, Rinty a Grand

  #26607

  jedna veterinářka mi řekla, že to nemám kupovat, protože v tom není žádné maso. Nyní ale kupuji 3 týdny konzervy a míchám jedné feně do granulí (spíš jen ochucuji granule), protože nechce jíst. Jinak jimi krmím jen když je pes nemocný a nic nechce žrát. Mám doma 1-2 pro případ nouze, protože se většinou našim psům něco stane o víkendu, nebo na noc. 

  #29016
  Stage
  Účastník

  Ahoj jaké značky konzerv jsou dobré? Co byste mi doporučily?A jaké stím máte zkušenosti?Děkuji [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

  #29019
  Easy Euforia
  Účastník

  Almo Nature, Rinti

  #29022
  Stage
  Účastník

  joj díky super….

  #29025
  Easy Euforia
  Účastník

  jsou sice lehce dražší, ale stojí za to 🙂

  #29026
  Nikita a Diesel
  Účastník

  Rinti, Grande, Rex

  #29027
  Easy Euforia
  Účastník

  jo ještě GranCarno… Rex myslíš že je dobrej?

  #29029
  Nikita a Diesel
  Účastník

  rex co si pamatuju já tak krásně voněl a byly v něm kusy masa. ale je fakt že tak rok sem ho neměla.

  #29030
  Easy Euforia
  Účastník

  já už konzervama nekrmila ani nepamatuju no 😀

  #29036
  Nikita a Diesel
  Účastník

  já právě taky moc ne, ale rinti jednoznačně vedou. já ty jejich srdíčka miluju (na táboře sem myslela že to nikče zbaštim)

  #29043
  Stage
  Účastník

  A myslíte že to teda nebude vadit?Když budu krmit granclema a občas jí to spestřim nějakou Vámi doporučenou konzervičkou?třeba že jí ktomu ještě udělám rýži, nebo těstovinky?

  #29044
  Nikita a Diesel
  Účastník

  jako zpestření občas podle mě nevadí. jen mě tak napadlo když bys kupovala ty rinti tak oni dělaj masový konzervy a pak takový kde je jakoby kompletní krmná dávka. tudíž i s rýží např. možná se to dělá i u jinejch značek, ale nejsem si jistá. já osobně když bych chtěla pesanům přilepšit tak jim jednou za čas dam trošičku konzervy do granulí a pamlskuju třeba vařenym kuřetem, nebo srdíčkama. to mě ale přivádí na myšlenku aby sis s tim nenaběhla. jakmile feňule zjistí že občas dostane něco lepšího (třeba tu konzervu) může začít dělat drahoty s jídlem. tak to promysli.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 42)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.