Přírodní léčiva pro psy

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bess a poslední změna proběhla před 12 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35892
  Endík
  Účastník

  Ahoj všichni co jste na tohle téma klikli, před chvílí sem se dozděla že můj hafan 6,5let už nikdy nebude slyšet 🙁 polovičně neslyší už tak půl roku, ale jeho sluch odejde zachvíli navždy. Trpím chornickým zánětem uší. Každý den mu uši čistím, bral i nějakou dobu antibiotika. Ale dnes byl na jednom zákroku kde nám poté doktor oznámil že Endík už neuslyší, tudiž jsou dvě možnosti bud ho dát na operaci za 20tisíc u které je docela pravděpodnobnost, že se situace nezlepší a nebo mu jen čistit každý den jako doposud uši a doufat, že se dožije stáří. Chtěla bych mu nějak pomoct aby se netrápil pokaždé, když mu čistím ouška, ono ho to totiž bolí.
  Proto bych uvítala jakoukoliv radu nebo kontakt na někoho kdo se zabivá přirodními léčivy pro psy. Ona to je totiž asi jediná možnost co mi zbývá, jak bych mu mohla ulehčit zbytek života.

  #35895
  Ori
  Účastník

  zkus http://www.zdravy-pes.eu/aromaterapie-pro-psy/ třeba se něco bude hodit..

  #35896
  Ori
  Účastník
  #35962
  Bess
  Účastník

  Na posílení imunity nám byla doporučena Echinacea. Byla jsem v lékárně a tam mi byly nabídnuty kapky čistě z echynacei, nebo s přídavkem vitamínu C. Tak nevim, které ji mám vzít?

  Dík předem za odpovědi 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.