Pomoc soukromým útulkům

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Agnes a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33962
  Agnes
  Účastník

  Ahoj všem, podle mého mínění by se mělo pomoci útulkům, ale měly by to být v první řadě soukromé útulky a zařízení jako např. psí hospic. Toto zařízení trpí chronickým nedostatkem prostředků a i malá pomoc je pro ně přínosem. Vyhledat taková zařízení je možno na stránkách [url=http://www.utulky.estranky.cz/][u]www.utulky.estranky.cz[/u][/url].
  Například tady je adresa psího hospice a útulku, který by si určitě pomoc zasloužil: [url=http://www.azylrita.estranky.cz/][u]www.azylrita.estranky.cz[/u][/url].
  Tomáš 
   

  #34007
  Hapi
  Správce

  Ahoj, útulek jsme oslovili a uspořádali pro něj akci, kde mu darujeme krmivo, ale máme spoustu negativních ohlasů na tento azyl. Můžeš nám ho nějak přiblížit? Pracuješ tam jako dobrovolník nebo jaké s ním máš zkušenosti? Děkujeme za názor a pomoc [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]
  Diskuze na FB: http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=117021251710346
   Ale odpověď napiš prosím sem. 

  #34014
  Jimová
  Účastník

  já si myslím že to nebude od věci darovat Ritě krmení,ty negativní ohlasy bych spíše typla na takový prapodivný přístup paní Harigelové. no a pak kdo tam byl byl překvapen tím bincem tam. nemůžu soudit , nebyla jsem tam, Harigelovy jsem viděla akorát na Snu zvířat předloni, působili na mě docela v pohodě. ale co jsem slyšela že se jim moc nechce udávat pejsky, no a pak jedna dost negativní zkušenost ohledně sbírky na vozík pro jednu fenku – tomu ale věřím,pač je to z dobrého zdroje. ale jak říkám, nesoudím nic a nikoho bez osobní zkušenosti. nicméně pjsci tam jsou a pomoc je hlavně pro ně.takže za mě – já jsem určitě pro kvůli těm zvířátkům. Tom+Monča – neznaměná že městský útulek je bohatý, i ty které mají smlouvy dost živoří. Nebavím se o Troji, ta je zařízená dobře.

  #34813
  Agnes
  Účastník

  Omlouvám se, že píši až nyní, ale bohužel s azylem nemám osobní zkušenosti, ale jak je již víše zmíněno, myslím, že kamenem úrazu je spíše svérázné chovaní Harigelových.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.