Phytovet

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel JARKA a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #17851
  LuEn
  Člen

  Nemáte někdo zkušenosti s těmito přípravky? právě jsem objednala hafíkovi: PHYTOVET – DOG DETOXICATION CURE, tak jsem nato zvědavá, má to chlorellu, ta je obecně super a ještě další bylinky.
  Kdyby se nějaký přípravek někomu zalíbil, tak jsem dneska objevila dobrou cenu na http://www.exo-eko.cz
  http://www.phytovet.cz

  #17860
  Art
  Účastník

  My máme na srst a jsem s tím moooc spokojená 🙂 Sice trvá dýl, než zabere, ale pak to stojí za to 🙂 Jinak já ho kupuju tady: http://www.hafshop.cz

  #17861
  LuEn
  Člen

  paráda, další kladná reakce 🙂 jen já asi nic moc žádnou změnu neuvidím, když to mám na “očistu” 🙁

  #23920
  JARKA
  Účastník

  Zdravím a mám otázku [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] já jsem začala dávat tento přípravek na zklidnění,ale je to teprve 5 dnů,nemáte někdo svoji nebo jen z druhé ruky zkušenost jaký je účinek?Je to sexoš a kastrovat nebo chemii nechceme[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img]a ještě koupila jsem tady, [url=http://www.granulky.cz/potreby-pro-psy-antistresove-doplnky-c-1_143.html]http://www.granulky.cz/potreby-pro-psy-antistresove-doplnky-c-1_143.html[/url] jsou tam levnější.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.