Pamlsky

 • Toto téma obsahuje celkem 131 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Bessa a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 132)
 • Autor
  Příspěvky
 • #25063
  Bessa
  Člen

  Jaké váš miláček má nejraději? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

  #25065

  Krevetové tyčinky tzv. surimi. Voní to a je to moc dobré. Když s nima cvičíme dostává odměnu jak pesan tak panička [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif[/img]

  #25069
  ENZO
  Účastník

  domácí játrove tyčinky 🙂 Psiska je zbožnují pro malinký kousek jsou schopný udělat kotrmelec. Předností játrovek je i to, že mě kg vyjde na nějakých 30 kč jsou zdrave vim co psum dávám, nedrobí a nemaštěj kapsu.

  #25070
  Silva
  Člen

  My zblajzneme všechno:D

  #25075
  Samik
  Účastník

  cokoliv co se najde v kapse 😀 😀

  #25082
  dogs-mam
  Člen

  …my používáme sušené kousky masa…nebo uvařené hov. srdíčko osušené……můžu poprosit o recept na ty játrové tyčinky,….díky.-)

  #25084
  Dusty a Indy
  Účastník

  1kg kuřecích jater rozmixuju na kaši a přidám „přiměřeně“ ovesných vloček a opět rozmixuju, aby vločky nezůstaly v celku a přisypu přiměřeně strouhanky, přidám 2-3 vejce. Směs nesmí být ani příliš tekutá, ani příliš tuhá! Je možné přihodit 1-2 stroužky česneku, případně nějaké bylinky. Směs vyliju na plech na pečícím papíru a v troubě na cca 120 stupňů peču, až hmota zhnědne. Nechám zchládnout a pokrájím na malé kostičky, ty následně zamrazím.

  #25087
  Ivushka – Monthy
  Účastník

  Hani, kde kupujes ty jatrove tycinky?

  #25089
  Indy
  Člen

  Dorys, díky za tip, to musíme vyzkoušet 🙂 Upekla bych i ty játrové tyčinky, ale nemám mixér a zrovna se mi rozbila trouba. Takže kupujeme.
  Indiánek zbožňuje všechno. Jako odměnu za klasické splnění cviku (např. při procházce na mě počká na kraji chodníku) dostává klidně obyčejný granule, psí piškoty nebo Frolíky, ale při cvičení používám lepší kousky: [b]sušený maso[/b] (jakékoli). Ovšem největší kousky předvádí u[b] kuřecího nebo krůtího masa[/b] – nakrájím na nudličky a uvařím. Vaří se to rychle, rychle to chladne a není to ani moc drahé. 
  A dneska jsem zjistila, že mu jedou [b]lentilky![/b] 🙂 No, ale to by byla děsná spotřeba – na jednu pro něj bych jich já snědla deset 😀

  #25094

  Ty krevetí tyčinky maj taky šílenou spotřebu, protože nejedou jen Aší, ale i panička si někdy zobne.
  Lentilky maj taky úspěch teď jsem měla doma plnou krabici (velikonoční pomlázka :-)) a ona mi je chodila potají zobat. Naštěstí tady teď zobu poslední várku, takže má po dobrůtkách.

  #25096
  Indy
  Člen

  Dorys, ty jsi na toho svého pejska ale ošklivá! Ošklivá zlá panička, všechno mu chudáčkovi sní!!! 😀 
  To je důvod, proč kupuju psí piškoty a ne dětský – ty dětský mi chutnají, psí ne 🙂 

  #25097
  Bessa
  Člen

  Indy, musím řici, že mně zase více chutnají ty “piškoty” Candie’s – ovocné. Takže já je občas kupuji, abych si mohla dát s nimi [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  #25098

  Candies nejsou špatné,ale u nás se víc osvědčila sušená plíce,dá se krásně lámat na malé kousíčky,ale má jednu nevýhodu,fakt moc nevoní…….

  #25099
  Bessa
  Člen

  Tak to u nás jedou jedině Frolíci….

  #25101
  dogs-mam
  Člen

  ..díky za recept…určitě vyzkouším…..:-))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 132)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.