Náhubek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)
 • Autor
  Příspěvky
 • #25246
  Sára
  Účastník

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat na radu. Stěhujeme se do města a já pro Sáru ještě nemám náhubek. Kovový se mi pro ni zdá  dost tvrdý a asi bych byla samá modřina, plast bych asi brzo někde rozmáčkla a u těch kožených mi příjde, že se jí to tak nějak nehodí k očím:) ale myslím, že to pro ni bude nejpohodlnější. Jaký na to máte názor. Náhubek jsem nikdy nekupovala. Díky

  #25249
  Lumpík, Black
  Účastník

  Já mám koupené všechny, jen místo koženého jsem vzala ten samý jen nylonový. A nejradši nosím kovový. Plastový mi přijde, že má divný tvar, a nylonový je takový pomuchlaný. 
  Máme koupenou ohlávku proti tahání a tak používáme teď většinou ji, jako náhubek nám to uznávají, ale ještě pro jistotu vozím ten kovový, kdyby náhodou.

  #25253

  My máme kovový, a ten nylonový … kovový sice na psovi vypadá dobře, ale je těžký a pes s tim všechno omlátí, včetně lidí [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img]
  Takže používáme ten nylonový a to jen když jedeme v městské hromadné dopravě … jinak jim náhubek vůbec nedávám, nemám s nimi problémy ohledně chování a následně použití náhubku ….
  Jinak výhody toho nylonového jsou že je lehoučký, pes ho téměř necítí, a dá se klidně zmuchlat do kapsy…toť můj názor [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  #25267
  Zdeněk Loprasi
  Účastník

  Nejraději nosý kovový. Plastové někdy mají zvláštní tvar. Co se týče barvy, tak se mi zdají jiné jen kovové. Nylonový je nejskladnější. Plastový se časem odře, ale to asi i kožený.

  #25273
  Indy
  Člen

  Leny, rozhodně kup nylonový. Sára zřejmě nepokouše cestující v tramvaji, takže s klidným svědomím kup nylon. 
  Je to levné, skladné, pejskovi to tolik nevadí. Já jsem náhubek “vylepšila” tím, že místo popruhu za uši jsem dala jen gumičku. Indiánek si tak náhubek může sám sundat, kdyby se něco dělo (kdyby ho chtěl kousnout jiný pes nebo když vidí na zemi rohlík… teď vážně, kdyby se mu chtělo třeba blinkat).
  Kup dostatečně velký, aby v něm Sára mohla dýchat s otevřenou tlamičkou.
  Mám tento: [url=http://obchod.hafbezobav.cz/index.php?akc=detail&idvyrb=3465&kateg=157]http://obchod.hafbezobav.cz/index.php?akc=detail&idvyrb=3465&kateg=157[/url] – velikost máme 5, ale měl by mít sedmičku. 

  #25296
  Zdeněk Loprasi
  Účastník

  Měl by se náhubek pejska dotýkat nejlépe jen na čumáku na hoře.

  #25303

  V tomto souhlasím s INDY … opravdu ten nylon je velmi lehký, levný a dobře udržovatelný, klidně ho můžeš vyprat v pračce když se ušpiní … jak se již zminovala Indy můžeš si ho všeličím vylepšit [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  #25316
  Sára
  Účastník

  Děkuji za rady, podívám se po něm. Sára by mohla opravdu ublížit akorát tím, že někoho radostně olízne:) takže jsem jí nechtěla zatěžovat víc, než je nevyhnutelně nutné a je super, že ho můžeme mít sebou, třeba v kabelce:)

  #25317
  Indy
  Člen

  Leny, ještě ti možná ve zverimexu budou nutit tento: [url=http://www.baron.cz/pes/nylonovy-nahubek-5670-k-PP000141-PP000084-X000091.html]http://www.baron.cz/pes/nylonovy-nahubek-5670-k-PP000141-PP000084-X000091.html[/url], ale to nekupuj. 
  Obvykle se používají u veterináře nebo pro pejsky, kteří štípají. Hůř se v tom dýchá (zvlášť v létě hrozí přehřátí), o zvracení nemůže být ani řeč.

  #25318

  Taky používáme nylon a naprostá spokojenost. Místa na čumák dost, do kapsy se to v pohodě narve, je to lehký a páníček je bez modřin od věčného snažení si to sundat.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  #25320
  Sára
  Účastník

  Indy: dívala jsem se na ně a jak píšeš už mi to přišlo opravdu, tak že pesana úplně stáhnou, ale dík za upřesnění, určitě by mě to zmátlo, kdyby mi ho někde cpali. Tak teď už mám jasno a jsem ráda, že jste v tom převážně jednotní…Člověk se opravdu musí nejdříve dobře informovat, než jde a něco koupí, protože, to co dokáží nakukat ve zveráku, je někdy až neuvěřitelné- bohužel

  #25351
  Hanusha.a
  Člen

  Prosím prosím o radu… Erny se pořád snaží sundavat náhubek i když ho má skoro pořád jak se jde ven, protože buď někam jedeme MHD a nebo se pohybujeme mezi pesany…Na zkouškách by se to nelíbilo a mě to taky vadí, jak postupovat…?

  #25365

  [u][b]Leny:[/b][/u]
  je pravda co píše Indy, my máme doma oba nylonový a ten jak tomu psovi stáhne tlamu, není vůbec dobrý, pes nemůže otevřít tlamu, a tudíš se nemůže ochlazovat protože neůže vystrčit jazyk….

  #25419
  Zdeněk Loprasi
  Účastník

  Nemá ten náhubek malý?

  #25421

  To Šárka:
  Nemá je mu krásně, ale ten náhubek je tak dělaný. Viz. obrázek 
  [img]http://www.baron.cz/kat/velke/k5670.jpg[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 22)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.