Maxík je krásný a temperamentní kluk – výborný hlídač. Je to originální mix…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56447
  Kamil Baco
  Účastník

  Maxík je krásný a temperamentní kluk – výborný hlídač.
  Je to originální mix německého ovčáka a huskyho, narozen v roce 2015 – aktuálně je to tedy čtyřletý pes na vrcholu životní kondice.

  Ke své rodině je hodný, přátelský a oddaně jí chrání, ale k novým lidem hledá chvilku cestu.

  Maxík byl pes zahradní, pohodově si vegetil se svojí rodinou, kterou měl moc rád. Jenže majitel si Maxíka neuměl zabezpečit a nikdy neopravil zničený plot. Takže Maxík terorizoval okolí, až musel z domova pryč. Neměl správné vedení a různě lidi zkoušel. Jelikož je to velký pes, tak se ho báli, Maxe to bavilo, a tak Maxík se naučil vše řešit trochu moc divoce. Má na kontě bohužel i pokousané cizí lidi, ke kterým je Max nedůvěřivý.

  V útulku zkoušel také dělat bububu, byl dost agresivní a nebál se zaútočit. Bylo to pro něj však velmi těžké období a hodně se bál a nevěděl co se s ním děje. Když pochopil, že se z něj nikdo neposadí na prdel a trochu se na něj houklo, začal pěkně reagovat. Nakonec se ukázalo, že je to poslušný pes, ale potřebuje správě a férově vést a nesmí se ho člověk bát. Základy všechny chápe, ale zkouší, zda je musí dodržovat nebo ne.

  Socializovaný Maxík bohužel není, tedy bychom ho nedoporučili k jiným zvířatům ani psům. Možná, ale jen možná, by se naučil fungovat s podobně velkou fenou, která by mu byla rovnocennou parťačkou, ale záleželo by to na zkušenostech jejich majitele.

  Takže sečteno a podtrženo. Maxík není vhodný k dětem, starým lidem a začátečníkům. Byl by ideálně rád zase za zahradu. Pro svou povahu by byl perfektní kandidát na hlídání objektu, chaty či domu. Bude to bavit pracovat, hlídkovat a makat se svým psovodem. U šikovné člověka, který mu dopřeje pohyb, zábavu a pravidla bude velmi spolehlivou pravou rukou.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informacích o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.