Jaké máte zkušenosti s kníračem malým?

 • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Back a poslední změna proběhla před 12 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30995
  Majla
  Účastník

  Dobrý den. Víte, že si chci na Vánoce koupit nového psíka.Čo říkáte na knírače malého? Myslíte, že by se aby dva měli v lásce? nejsem si na 100% jistá. Ty co mají zkušenosti, prosím prosím pomozte mi. ♥ ♥ ♥

  #31002

  Naše přímá sousedka má malého knírače. Přísahám, že bych toho psa nejraději nakopla :D, ale tož nevim, mohla si ho jen špatně vychovat.

  #31004
  Meddie
  Účastník

  Zuzka24 má bradáča ja to veľmi milí psík aj veľmi poslušní…Mojej Meddie nič neurobí…

  #31015
  Matýsek Čeníšek
  Účastník

  Znala jsem jednoho a byl to fajn pejsek ale prý to chce pevnou ruku

  #31016
  Majla
  Účastník

  Takže nejsou snad zuřivé?

  #31017
  Meggie(Megi)
  Účastník

  Nemali by byť zúrivé dovtedy ak ich tak “nevycvičíš”…Sú to veľmi múdre a vďačné psíky…Teda ja nemám bradáča malého ale stredného,ale myslím ,že niaky rozdiel neni medzi nimi!!! ☺☻

  #31018
  Meggie(Megi)
  Účastník

  Majla,ale ja súhlasím s nimi…Prečo chceš psa z väčší vrstvi? Myslím,že asi ten chudobnejší nie čisto-krvní je oveľa viac vďačný ako ten z PP a z väčšej vrstvi…Vôbec na tom nezáleží…A prečo počúvaš susedove radi? Máš asi vlastní rozum…Susedia ti nemôžu rozkazovať…Nepočúvaj susedove radi počúvaj to čo robí tebe dobre a Majle a nie niakých susedov…Majlu určite nezaujíma či ten jej spoločník bude mať PP a bude z väčší vrstvi…Majla si môže vybrať aj psíka z útulku ktorý nieje čisto-krvní a nemá PP…A ty jej toho psa zamietneš? čo ti bude dôležitejšie?

  #31026
  Asta, Dorotka
  Účastník

  babča má už 3 knírače jsou to dobrý psi, ale hodně aktivní a tvrdohlavý jako berani:) chcou pevnou ruku, pak sou z nich zlatíčka.. ale upřímně, jestli chceš psa na nošení šatiček, kup si plyšovýho:) nebo nějakou tu čivavku, knírač si asi sukýnku rozkouše ( ani se mu nedivím:))

  #31034
  Meddie
  Účastník

  Meggie nosí rada oblečenie…Má taký pekný kabátik ..No ale tá je Zuzkiná

  #31072
  Back
  Účastník

  Moja teta má pekného bieleho a má aj pekné oblečenie 😉

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.