Hluchota nebo “hluchota”

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33915
  vvikki
  Účastník

  Ahojik stala se námtaková ne mocpříjemná věc, můj jorkšír 11 měsíců měl problémy s ušima zašli sme na vet kde jsme dostali Panolog, kapeme od pátku. V neděli dopoledne bezvadně poslouchala v neděli odpoledne už vůbec, myslela sem že si “hraje ” na hluchou, jenže ona kdykoliv měla podobné nálady vždycky reagovala na svoje jméno aspon se kukla, ted nic. 2x mi utekla za lidma, včera sem šla do auta seděla na mém sedadle otevřeli sme s přítele dveře ona kouká na něj já na nu mluvím (at jde do zadu) a ona nic tak sem na nu šáhla a ona se mě hrozně lekla. Vystupujeme z auta a opět se vydala na procházku. Nereaguje ani na slovo “na” když zapískám otočí se, na klikr taky reaguje.
   
  Jak poznám že je hluchá a nebo že si na to hraje? Může po kapkách (masti) ohluchnout? Četla semjeden příspěvek že paní po těhle kapikách ohluchl 13ti letý pes.

  #33921
  Jimová
  Účastník

  to nevím,ale zajeďte na veterinu at jí vyšetří. zkuste doma když se na vás nebude dívat třeba tlesknout, nebo udělat nějaký zvuk jestli se otočí, jestli nebude reagovat, pak by jí měl yvšetřit veterinář.

  #33951

  Určitě bych zašla k veterináři hned, obzvlášť když se tě lekne, když na ní sahneš a před tím na ní mluvíš, to se mi moc nezdá 🙁 To tlesknutí je dobrej test, taky když mám pocit, že pesani jsou hluchý, tak to zkoušim a samozřejmě se vždycky zatím ukázalo, že si ze mě dělaj srandu a trpí tzv. “hluchotou” 🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.