Hledám novou rodinu :) – prosím SPĚCHÁ!

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Tobbi a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30431
  Tobbi
  Účastník

   
  Dobrý den, ahoj 🙂
       zůstala jsem sama na mého 4nohého 18ti měsíčního kamaráda Tobíska ( westík+jezevčík) a nemohu se o něj starat tolik jako do teď – změna pracovní doby a přidání práce ( v nejbližší době – zhruba do měsíce- přesun v rámci firmy do Prahy[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img]) mi nedovoluje věnovat mu tolik pohybu a péče jakou by si zasloužil.
  Je hodný, hravý a je to stráááááááááááášnej mazlík. Ostatní pejsky miluje i přes počáteční nedůvěru. K dětem je také vhodný. Není agresivní. je neuvěřitelně chytrý a vyčůraný. Naučen na veškerou hygienu, jen s tou poslušností je potřeba jeeště něco málo vypilovat.
  Kdo z Vás by se ho ujal prosím? foto viz profil
  Bydlíme kousek od Brna, ale dá se domluvit přivezení pejska kamkoli nebo aspon na půli cesty… vše je o domluvě.. jakékoli další info podám na [url=mailto:[email protected]][email protected][/url] nebo 739 558 333 – stačí prozvonit a já zavolám zpět.
   Děkuji moc Katka Neačsová
   

  #30432
  Jimmy
  Účastník

  To už tu jednou bylo, ne? 🙁

  #30436
  Tobbi
  Účastník

   nene.. já bych ho nedávala pryč, ale jinou možnost nemám… 🙁 je mi jasný že mě tu ukamneujete, ale já pro něj chci jen to nejlepší a to já mu dát momentálně nemužu …

  #30438
  Jimmy
  Účastník

  Já nikoho kamenovat nehodlám, v podstatě je mi to jedno. Ale jsem si jistá, žes ho tady už jednou nabízela.

  #30439
  Tobbi
  Účastník

   jo takhle 🙂 to jo, to bohužel ano… nabízím ho pořád, jen te dje to akutnější nežž předtím.. dnes jsem se dozvěděla že do prahy jdu za 3 týdny a jelikož budu bydlet u známých, sebou ho mít němůžu 🙁
   

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.