granule Belcando

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33899

  Zdravím vás,
   
  nemáte náhodou někdo zkušenosti s granulemi Belcando? Teď jsem je v sobotu koupila na zkoušku na výstavě v Ostravě, protože od nich beru konzervy a jsem s nima více než spokojená a tak jsem si říkala, že zkusím granule. Musím ale říct, že na mě neudělaly moc dobrý dojem. Mají mít 80% masa, ale jsou takové strašně lehké, nafouklé mi připadají a navíc se jich na krmení dává strašně moc. Normálně krmím Acanou a ty granulky jsou těžké, plné, krásně voní, ale to Belcando je jak popkorn. 

  #33902

  taky jsme dostali vzorek mimo jiné Belcanda. Musím říct, že ze 4 vzorků, co jsme dostali, tak mu jede nejvíce trainer…ale krmím royal canin a u toho zůstanu. JInak k tomu belcandu, slyšela sem, že je to dobré krmivo, ale jak jsme ho poslouchaly a básnil o tom, kolik je tam toho masa, že to jiné granule nemají, tak mě to zarazilo a moc sem tomu nevěřila, ale dal nám vzorek. Podle reakce psa tohle bylo nejhorší, jen v krajní nouzi ty 3 granulky snědl. Nic moc vůně, konzistence, nevím no. A jako když nám řekl, že je tam 60% masa nebo kolik, tak jakto, že dávka pro mého 5 měsíčního jorka je 100gramů prý a od Royal canin je jeho denní dávka cca 55gramů, víc ani nesní? Kdyby tam bylo tolik masa, tak toho tolik nesní, ne? Vím, že RC někteří nehodnotí pozitivně, ale malý s ním nemá problémy a myslím, že určo lepší než Belcando je.

  #33907

  přesně jak ty říkáš. Moje fenka dostala na snídani více granulí, než sní u Acany za celý den.

  #33908

  no a podívej se na cenu Royal canin třeba a Belcanda. Belcando cena 1kg balení 133Kč…….Royal canin mini junior 1kg balení 135Kč. Takže cena totéž, ale Belcanda dám dvakrát tolik – ale proč, když má prý mnohem více masa než RC? 😀 Jako teď neříkám, že mají všichni krmit tím co já, nevyznám se v tom tak dobře. Acana je taky dobrá, co jsem slyšela…….Jen to Belcando psíkovi asi už nedám, jen kdyby někdo chtěl. Sem mu to chtěla dát sem tam, ať se ty vzorky sní, ale asi na to kašlu. zůstanem u royal canin + animonda gran carno junior (konzervy) – dnes dostal hovězí s krutími srdíčky a neřekla bych, že je to konzerva, nádherná vůně, konzistence, kusy masa…..

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.