Bylo nebylo, jednou sem se vydal na špacírek takhle okolo naší vesnice, jako…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #58709
  Kamil Baco
  Účastník

  Bylo nebylo, jednou sem se vydal na špacírek takhle okolo naší vesnice, jako obvykle, nikdo se o mě nestrachoval a nikdo mě asi ani nehledal a tak jsem mohl…

  No a světe div se najednou pro mě přijela jedna slečna a že k nim jedu do útulku nebo co. A tak mě tady máte v celé mojí kráse i s mojí dobrodružnou duší!

  Dámy a pánové dovolte mi představit vám našeho Čičáka!

  Číčák je roční kříženeček basenji.
  Je to pejsek velmi hodný, kamarádský, laskavý a když chce řádí jako torpédo, ale v dobrém!

  S ostatníma pejskama je kámoš až za hrob a když v okolí není zrovna žádný pejsek nepohrdne ani jiným zvířecím kamarádem. Má rád všechny a všechno.

  Čičák je naprosto bezproblémový pejsek a tak se hodí také k dětem, které na něho budou hodné a vezme za vděk i aktivními staršími páníčky!

  Jeho jediný problém je ten, že utíká. Ono se mu není co divit, nikdo se mu asi pořádně nevěnoval a Čičák se nudil a tak se vždycky vydal na špacírek, až nakonec skončil u nás . Není to však nic co by se nedalo vyřešit, je to mladý pejsek a když dostane dostatek pozornosti a pohybu nebude mít důvod chodit se bavit jinam. Je to jenom o tom tu jeho hlavičku zabavit a unavit.

  Číčák je pejsek opravdu šikovný a hodí se i na psí sporty!

  Ptáte se odkud jsou ty velké jizvy které má? Inu, to už se asi nedozvíme, co přesně se mu stalo, ale myslíme si, že je to pozůstatek jednoho jeho nepodařeného výletu, při kterém se zranil. Nicméně Čičák je v současné době v té nejlepší kondici a už se těší na gauč který by mohl okupovat, na nové psí nebo kočičí kamarády a hlavně, na svého nového páníčka!

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.