Barzoj

 • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bessa a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #17864
  Dída
  Člen

  Asi jsem tu zatím jediná panička tohoto chrtího plemene.
  Ale třeba se tu jednou vyskytne někdo, kdo by rád o tomhle plemeni pokecal, nebo ho dokonce choval.. 🙂

  #18143

  Já doma nemám ani jendoho chrta ale na výstavách vystavuju chrty a snad by se mi měl vystkytnout i jeden doma a to by byl whippet a barzoje už jsem taky předváděla v Mladém vystavovately od pana Panýrka. Jsou to krásná plemena i když před pár lety mohly být klydně stejně vysocí jako já 🙂

  #18198
  Dída
  Člen

  Tý jo, ty jsi handlerka? To musí být super.
  Hrozně se mi líbí, když někdo umí dobře vystavovat.. Já si psa tak max. postavím do postoje a oběhnu s ním nějaké to kolečko.. :-))

  #18208

  Každý nějak začíná 😀

  #18265
  Dída
  Člen

  To jo, každý sice nějak začíná, ale u mě to tak i zkončilo..
  Samík měl být výstavní, ale bohužel se nepovedl, takže jsme výstavní kariéru ukončili dříve, než jsme ji vlastně začali.
  Ale těším se, až jednou budu moci mít dalšího zoje, budu už vybírat opravdu velmi přepečlivě, a snad se na mě usměje štěstí a nějaké úspěchy budou..
  To se pak stavím za tebou a třeba mě něco přiučíš, co ty na to? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  #18271

  No jasně že se můžeš zamnou stavit ráda ti poradím 🙂 snad se ti povede vybrat nejaké pěkné štěňátko 🙂

  #20142
  whippzojka
  Účastník

  Ahoj Dído 🙂 Já doma barzoje mám [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img] Jak se má Samík?

  #25828
  Bessa
  Člen

  Barzoj je úžasný pes [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] A Nikolka od Andy je opravdu nádherný! Andy, pozdravuj psíky[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.