Artur je opravdu kus psa, krásný, hravý a přátelský rotvajler s průkazem původu…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #56383
  Kamil Baco
  Účastník

  Artur je opravdu kus psa, krásný, hravý a přátelský rotvajler s průkazem původu (ale není určen k chovu!), jsou mu tři roky. Je to hodný kluk, ale velký a přísný hlídač, střeží si i své jídlo.
  Byl zvyklý žit pouze na zahradě, ale při dostatku pohybu by se naučil fungovat i v bytě či domě. Nicméně zahrada by pro něj byla úplně ideální. Je to poslušný pes, ale na pohyb bez vodítka to zatím není. Celkově si musí Artur vytvořit s majitelem pouto, respekt i lásku, aby ho přijal a plně ho poslouchal. Takový vztah se nevytvoří za noc a nový majitel musí počítat s tím, že vztah s Arturem se bude prohlubovat postupně a bude třeba s ním stále pracovat a intenzivně ho cvičit!

  Pro svou povahu se samozřejmě vůbec nehodí k dětem. Potřebuje zkušeného majitele, ideálně ne moc velkou rodinu. Pokud by žil na zabezpečené zahradě, mohl by i k šikovným a aktivním starším lidem.
  S fenami vychází dobře, se samci vůbec ne. Na jiná zvířata není zvyklý a nevíme, jak by na ně reagoval a zda by si na ně dokázal zvyknout.

  Artur má průkaz původu, ale nemáme ho k dispozici. Chovatelská stanice o jeho odložení do útulku ví, ale nemůže se o něj nijak postarat a nepřeje si být jmenována. Podmínka adopce Artura je kastrace.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.