Procházka Draháňským údolím

0
45

 Srázek byl naplánván na 28.listopadu 2009. Srazit jsme se měli na konečné zastávce „Sídliště Čimice“ v 8:30 h. Bohužel jsme nakonec skončili ve čtyřech lidech a pěti psech – já s Artušem, Jana s Bony, Lukáš s Niky a Ebi a Hanka s Ebinkou.

Vyrazili jsme dolů podél pole, kolem domku, kam někteří hafani rádi chodí okoukávat… Prošli jsme kolem čističky, dál dolů z mírného kopečku, přes můstek do Draháňského údolí. Nakráčeli jsme k Vltavě, kde jsme si dali „snídani“. Nechtěli jsme dojít k Zoo a tak jsme to po chvíli otočili a šlo se zpátky. Jelikož bylo moc brzy, tak jsme to vzali prudkým kopcem nahoru, polem na „vyhlídku“. Tam se mi líbilo nejvíc. Chvíli jsme poseděli a pokochali se nádherným výhledem na okolí.

Dál jsme šli opět polem až jsme došli mezi civilizaci na zastávku 😀 Jana s Bonkou se s námi rozloučila a my tři nasedli na bus, který nás zavezl na Kobylisy. S Hankou a Lukášem jsme vystoupili na Bulovce, kde Hanka „vrátila“ půjčenou samojedku Ebinku a vyrazili jsme pěšky na Vosmíkových, kde nás opustila i Hanka. Pak už jen na Palmovku, kde Lukáš s Niky a Ebi nasedli na tram a ojdeli domů…

Prochajda trvala přibližně 3 hodiny v Čimicích…