Klánovice

0
86

Když jsme si ráno sbalili věci, tak jsme vyrazili na nádraží Libeň, kde jsme měli sraz s Pavlou s Rastym a Besskou v 10:00h. Překvápko bylo, když na nás čekala nejen Pavla ale i Markéta s Brucem. Artík se s Brucem a Rastym unikátně pozdravili… Došli jsme na nástupiště 3 a čekali na vlak.

Vpředu na nás vykoukla Iveta, ale protože jsme byli daleko, tak jsme nastoupili +/- uprostřed a k Ivetě s Ashanti jsme došli. Byla tam už i Lada s Blackem.

Jeli jsme přibližně 13minut a už když jsme vystoupili, tak jsem věděla, že se mi výlet bude moc líbit. Chvilku jsme šli po chodníku a pak vešli do lesa,kde jsme strávili samozřejmě nejvíc času. Pesani si běhali na volno, až na bígloše. Ani jsme nepřemýšleli o tom, že bychom si dali “ranní” rozcvičku a běhali několik hodin po lese s cílem najít 4 bígly. Celou cestu jsme šli po zelené…

První přestávku jsme si dali hned, co jsme prošli pod mostem. Usídlili jsme se u laviček, kde Lukáš vytáhl mapu a cosi zkoumal. Mezitím jsme si pochutnávali na Pickwick čaji a někdo i na sušenkách. Kousek jsme se vrátili a pokračovali dál.

Další přestávka byla po několika dalších km a tentokrát si někdo i sedl a opět se zkoumala mapa a naše další cesta. Psiska si spolu hrála a někteří, většina, chytala míček nebo klacík.

Vydali jsme se na další cestu. Šli jsme podél kolejí a přemýšleli v kolik nám pojede vlak. Přešli jsme na druhou strany a viděli, že v dálce jede vlak a tak jsme se rozhodli, že nebude hodinu čekat na další, tak jsme se rozeběhli a “chytili ho”… Spokojeně unavení jsme se uvelebili ve vlaku,psiska na chvíli usnuli a nechali dovézt zpátky na “nádrazí Libeň”, kde s námi vystoupila Pavla s Rastym a Besskou.