Divoká Šárka, Stromovka

0
45

Na 10:00 jsme měli sraz na loučce u Mc’Donalds a v plánu byla Divoká Šárka. Tak jsme v 9:00 nasedli na tram a nechali se dovést na Vítězné náměstí, kde jsme nasedli na tram 26 a jeli na Divokou Šárku. Cca 4 zastávky před vystupováním jsem si všimla, že vepředu v tramvaji stojí holčina s borderkou a zlaťákem a tak mě hnedka napadlo, že to budou účastníci srazu:) a tak když jsme vystoupili, zamířili jsme k nim.

Překvápkem bylo, když se Artuš s borderkou chytli… Došli jsme společně na místo srazu a psiska pustili. Artík s borderkou byli bezproblémoví. Jak jsme se dozvěděli borderka se jsmenuje Bruce, zlaťák Alan a panička Markéta. Chvilinku jsme stáli a všimli si, že k nám míří holčina s krátkosrstou kolií. Lada s Alim. Tak jsme mohli konečně vyrazit. Hned na začátku jsme si málem rozbili tlamy. Během chvíle jsme Šárku prošli, no spíše proběhli, a tak jsme začali hledat louku, kde měly být agi překážky. Po nějaké době jsme ji našli, ale překážky byly nepoužitelné, páč zapadaly sněhem. Tak jsme udělali společnou fotku a vyrazili dál. Dohodli jsme se, že půjdeme ještě na jeden sraz a to do Stromovky. Na konci jsme se ještě vydrápali na skalku, vyfotili se a pádili jsme pryč.

Nasedli jsme na tramvaj a jeli do Dejvic. Při vystupování se s námi rozloučila Lada s Alim, kteří jeli domů. My šli z Dejvic pěšky do Stromovky, kde ve 14:00 h měl být další sraz. Hezky jsme se prošli, našli jiné překážky a zaskákali si přes ně a pak jsme zamířili na zastávku Výstaviště, kde jsme čekali na Mariána a Hapiho. Předtím dorazila Jana s Bonou a Hanka s Ernym. Šly si stoupnout dál, což jsme nechápali a čekali dál. Během chvíle dorazil Marián a tak jsme se přesunuli k holkám. Po chvíli dorazili 2 holčiny s hovawartkou a rotvajlerkou.

Byli jsme kompletní a mohli jsme vyrazit na procházku. Bohužel jsme se táhli jako šneci a tak nám začínala být zima. Po nějaké chvíli se Jana s Bonou a Hanka s Ernym trhli a odešli pryč. My ostatní jsme zamířili k rybníčku, kde jsme udělali společnou fotku. Dál jsme šli opět k překážkám, kde jsme chvíli postáli, pesani si zaskákali a napili jsme se teplého čaje.

Potom jsme už zamířili na tram zastávku, kde se s námi rozloučil Marian s Hapim a později i holky s fenkama… Prochajdy nám trvali i s cestou 7,5 hodinky. Hafani doma ihned zalezli a spinkali:)