Home Psí akce a srazy Ďábličák, Čimičák, Troja, Stromovka

Ďábličák, Čimičák, Troja, Stromovka

0

 Po osmé hodině ranní jsme vyrazili na „Vysočanskou“, kde jsme si počkali na bus 136, která nás měl zavézt na „Sídliště Ďáblice“. Nastoupili jsme a už na nás v buse čekala Iveta s Ashí a Markéta s Brucem. Na „sídliště ďáblice“ měla býl holčina s kříženou fenečkou, ale bohužel nedorazili (jak jsem se později dozvěděla, tram měla zpoždění). 

Hnedka jak jsme vystoupili,tak Artuš na Brucíka vyjel. Když byl na volno, tak si ho ani nevšímal… Vyrazili jsme na prochajdu a šli lesíkem. U Ďáblické hvězdárny jsme udělali společnou fotku, chvíli se koukali na nádhernou prahu a pak vyrazili. Z Ďábličáku jsme přešli do Čimičáku, přes Troju a do Stromovky. U ohrady jsme se šli podívat na koně, no spíše poníky. Artuš vlezl i mezi ně, ale stejně jsem na něm viděla, že se jich bojí. Poníci byli přátelští a tak se nechali v klidu drbat a snažili se nás olízat:)

Abychom nechodili ve Stromovce stejnou cestou, tak jsme vyrazili tentokrát opačným směrem. U pařezů jsme nešli rovně a pod mostem, ale zahnuli jsme doprava a došli jsme ke skočkám. Tam jsme se chvilku zdrželi,vyndali čajík a zaskákali si se psy… Artík mě potěšil, protože vypadal, že ho skočky docela baví. Ashanti se hodně zlepšila. Zkusil s ní běžet i Lukáš a přidal se i Bruce, kterému to jde nejlépe.

Vyrazili jsme směrem na tram zastávku, cestou jsme vyfotili hafany na lavičce a pokračovali dál. Rozloučili jsme se a Iveta s Markétou šly na bus a my na tram:)