Příběh ze psího dětství aneb krutá minulost psího miláčka

by

Ahoj jmenujise Max a rád bych tě chtěl seznámit se svou minulostí.

Jak na mě maminka s tatínkem přišli….

Moje maminka je čistokrevný Labradorský retriever s papíry a zapsaná v knize. A tatínek je Anglický kokršpaněl s papírovými rodiči.
Jednou se tatínek zaběhl a nějakou náhodou se potkal s maminkou a jelikož maminka zrovna hárala přišlo na TO. Mno a tak maminka byla těhotna v bříšku sem byl sám…

Jednoho dne se jejímu majiteli nějak nezdálo to její bříško a tak šel na veterinu a tam mu řekli že je těhotna. Majitel se zděsil a tak něvěděl co má dělat o měsíc později jsem přišel na svět.

 Mé dětství…

Jakmile to majitel zjistil že jsem přišel na svět hodil mě i s mámou do sklepa co hodinu nás chodil venčit bylo to prostě BOŽÍ.
Jenže po dvou měsícíci přišla kontrola. Jelikož byla maminka chovná fena NESMĚLA mít nečistokrevné miminka. A majitel se zděsil majitel jim donesl ukázat moji maminku a řekli že je všechno v pohodě a zase odešli. Další dny už to nebylo stejné ve sklepě sem byl sám bez maminky na zemi jsem měl starou smradlavou deku a noviny.Ven jsen chodil jednou týdně a to jsem byl rád. Prostě to byla hrůze když jsem se vykadil nebo výčůral nazam hrozně mě skopali a zdili kovovým vodítkem.
Byl jsem vyhublý nakost a tak to bylo dalšího půl roku. Z každého dne jsem měl strach co se bude dít kdy zase dostanu vodítkem měl jsem strach. Jenže jednoho dne přišel páníček ja se rychle skrčil do rohu když ke mě šla nějaká dívčína. Ale i z ní jsem měl strach ta dívka šáhla do kapsy a vytáhla cosi vonavého byl to piškot ale ani na ten mě nenalákala. No a tak ke mně pomalu přistoupila a JEMNĚ mě pohladila po hlavě, pořát sem se bál a tak jsem dál zůstal v rohu.Potom se dívčina zvedla a šla za jakouši paní a potom šla zase ke mně klekla jsi a začala mi cosi šeptat. Myslel jsem že nademnou stojí stražný anděl.Můj majitel byl v tu chvíli nahoře a pak sešel dolů a já ze strachu zavrčel můj pán si vzal vodítko a začal po mně řvát a chtěl mně zbít když v tu chvíli tam ta dívčina začala řvát at to nedělá majitel se otočil a odešel ona si ke mně klekla opatrně se ke mněnaklonilaa začala mi šeptat ,,už je to dobré u nás se budeš mít líp“.
Asi o 10 minut později mi ta dívka nasadila obojek sice sem se bál ale ona mě zasebou táhla potom mě strčila do kufru a jeli jsme pryč.

Můj nový život…

Potom zastavili a otevřeli mi kufr. Víděl jsem předemnou takový velky dům s pěknou zahradou. Vešel jsem dovnitř a oni šli pustit na zahradu běhal jsem tam asi tak 10 minut potom si moje nová majitelka klekla a zavolala ,,Maxíku no poď honem“. Věděl jsem že se jí nemusím a bát a tak jsem se rozběhl ona si tam lehla do trávy a já kolem ní poskakoval to byl můj první nejkrásnější zážitek na světě. Potom si sedla pohladila mě pohlavě a zvedla na ruce potom mě zavedla do nějakého pokoje kde seděla její maminka. Z její maminky sem měl strach ale i z jejich sourozencu. Asi po dvou měsících jsme se přestal dát až do dneška

Dnešní povaha…

V dnešní době mi jsou již 4 roky a jsem velký pes. Každý den když semnou jde pánička ven a každý starší chlap co se k ní přiblíží je synem smrti. Tak to by bylo vše doufám že se příběh líbil.příběh byl podle skutečné události.

Share

Doporučené články

Napsat komentář

Přejít k navigační liště