konečně stěnátko

by

Ahoj lidičky jsem vlastně jak říkajc „MLÁDĚ“ Je mi 15 let a vždy jsem si přala psa už hodně dlouho po něm toužím jako každé dítě víte mě se sen splnil dne 22.12.2011 jsem děvče na vozíku které, má rado psi už od malička jsou když jsem psika neměla chodila jsem za pejskaři a hodně jsem jim je záviděla často jsem i plakala víte nebylo to nic příjemného když vám rodiče nechtějí dovolit psa byla jsem s toho hodně smutná že mi rodiče nevěří že to zvládnu i když jsem na vozíku snažila jsem se každý den venčit psíky od známých nebo od cizích lidi nikdy jsem od nich nechtěla nikdy byl to můj koníček a dělala jsem to rada ..

když mi máma jednoho dne řekla můžeš si psa pořídit zeptala jsem se ji co tak najednou? odpověděla mi chci abys byla štasná v tu ránu jsem byla opravdu štastný človíček.. okamžitě jsem začala hledat na internetu inzeráty daruji psa…. věděla jsem že chci křížence i když mamka moc „happy“nebyla hledala jsem dva týdny nemohla jsem se proste dočkat až budu míít psa svého ….

když jsem konečně našla štěně které, by se mi líbilo a už jsme byly i domluveni na čase hodině atd na poslední chvíli mi napsala že se omlouvá ale že se od manžela dozvěděla že štěně už je zadané hodně mě to rozplakalo 🙁 byla jsem ten nejštastnější člověk na světě a najednou bylo vše pryč…

Měly však ještě její sestřičku a tu mi taky nabízely jenže já váhala jestli si jí mám vzít protože prostě jsem nevěděla co s toho za se bude aby zase nebyl náhodou zadaný po komunikaci s maminkou jsem se rozhodli že si ji tedy vezmeme ….

nastoupili jsme do auta a ja se nemohla dočkat bloudil jsme asi hodinu než jsme dojely na to správné místo já začala být nervozní … když jsme tam dorazili maminka si s nimi chvíli povídala zatím co já sem byla v autě napnutá jak nevím co …ZEPTALY SE MĚ : tak co chceš jí nebo ne ?…. já jsem okamžitě přikívla a řekla jasně že jo ted už je moje ….. Pár dní byla strašný andílek… o Vanocích o Štědrém dni u nás bylo moc dětí a tak se trochu rozdivočila ted je to divoký čert a to mě bylo napsáno „klidné štěně“ 😀 je to kříženec jezevčíka s čertem 🙂

Share

Doporučené články

Napsat komentář

Přejít k navigační liště