Bady a Abigail Pieses of the Dreams

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Postroj #33133

  Taky mám postroje od Zera a jsou super! Mám dva hafany a i v zápřahu pracují ochotně a nikde je nic nedře, neškrtí, jsou ušité dobře a kvalitně, příjemné polstrování.

  odpověď na: Vozík za auto pro psy #31622

  Pokud by byl vozík opravdu kvalitní, určitě by zájem byl. Pokud by byl dobře větratelný a klimatizovaný, určitě by se hodilo půjčení na výstavy, dovolenou a jiné převozy. Kdybych měla možnost si zřídit půjčovnu,asi bych se toho nebála.

  odpověď na: Granulky PLATINUM #30293

  Druhý pes je v pohodě, má chuť k jídlu,taky sežere i ovoce a zeleninu,ale není to tak hrozné jako u té fenky.. Ta sežere opravdu úplně vše na co přijde..  Kolikrát se divím,co vše ji napadne sežrat.. Ale to nic není proti tomu jak je neovladatelná když vidí nějaké opravdové jídlo.. 😀

  odpověď na: Granulky PLATINUM #30276

  Mám dlouhosrstou kolii a krmím RC Junior 32. Měla by dostávat kolem 300 gramů,ale při dodržení předepsané krmné dávky je pak hrozně tlustá (dodržovala jsem ve třech měsících,teď už je normální), Když ji přidávám pamslky při výcviku,tak se u granulí dostáváme na 80gramů!!-Je v kondici, aktivní, krásná a není vyzáblá. Ale jakmile vidí jakékoliv jídlo je k neudržení. Okamžitě přestávámyslet a jde po tom žrádle.. Je to koza co sežere všechno,ovoce,zeleninu,pečivo.
  Pamlsky kombinuji podle druhu odměny piškoty, froliky, happy dog pamslky.. Zkoušel jsem ji dávat granule jako odměnu (jsou stejně malé jako nalámané pamlsky), Ale večer byla otravná a dožadovala se dalšího krmení na noc, které nedostala. Pořád jí to ne a ne stačit..
  Ale jak tak čtu,tak nejsem jediná s takovým pažravcem.. 

  odpověď na: Granulky PLATINUM #30243

  Dobrý den, já bych spíše potřebovala granule s vyšší krmnou dávkou. Můžete mi nějaké poradit? Fena je neustále hrozně hladová.

  odpověď na: Polepsovna Mazlicku #29418

  Naprosto souhlasím,učit se musejí psi i lidi. nejsem na JIP,ale na standartu (interna), ale i tak vidím jak je důležité trénovat mozek a nenechal ho zahálet. A povolání s celoživotním vzděláváním mají něco do sebe. Přeji mnoho kreditů.

  odpověď na: Ignorace povelů #29417

  Myslím si,že děláte opravdu chybu ve výcviku a ve vašem přístupu. Zabývám se výcvikem psů a nápravou nežádoucího chování a ještě jsem nenašla psa,který by byl doststečně zaměstnán a pánečci by s nim důsledně cvičili, který by dělal problémy. Nechci vás kritizovat,ale když vám nepomohli výcvikáři na cvičáku,proč jste něšla jinam? Já jsem chodila na několik cvičáků, měnila jsem,protože jsem třeba nebyla spokojená s jejich přístupem,až mě to donutilo si udělat sama kurz a zřídit si živnost. od té doby jsem se svými psi spokojená já a i mý klienti s těmi svými. Zkuste změnit cvičák nebo svého poradce, klidně jeďte do jiného města, pro lepší vztahy s vaším psíkem a oboustrannou spokojenost to určitě nebude taková obrovská oběť jak by se zdálo. Přeji vám a vašemu hafíkovi hodně radosti a her,při kterých se oba naučíte jak spolu správně komunikovat a jak poznat co je pro vás správné a důležité.

  odpověď na: Jak se muzu stat canisterapeutem? #29415

  Aby byl pes canisterapeut,tak musí složit příslušné zkoušky, pokud chce mít i jeho psovod lepší znalosti jako jeho průvodce, může si udělat kurz Canisinsktruktor a bude to Canisterapeutická dvojka 🙂 Pokud pes složí zkoušky,úplně to stačí,aby mohl canisterapii dělat,kurz pro pánečka je jen bonus.

  odpověď na: diskriminace “bojových plemen” ve Vídni #29414

  Proč mají lidé strach z ,,bojových plemen”? Protože se o tom všude mluví a když máme kolem baráku pár Stafordů, Pitbulů a jiných příslušníků krizových plemen a jsou lidi v pohodě,mazlí se s nimi a tolerují je, tak si pak jedna kráva pořídí pitbulůa a jako nejlepší zábavu má ho nechat viset na větvi na dvorku mezi barákama,přimo vedle zahrádky školky.. Když je teď doba zlá a lidi některé rasy odsuzují,nemělo by se v centru města ukazovat jak je pes šikovný,že jen tak nepustí,že chytí a vyběhne po stromě,atd.. Je to krásná podívaná,ale je pro pejskaře a lidi co nemají předsudky. No a vysvětlete jí, že by měla jít psa ve výdrži cvičit mimo dvorky obytných domů když to lidi děsí. Pak to odnášejí i ostatní pesani bydlící poblíž.

  odpověď na: Venčení?..? #29413

  Kontaktujte organizace cvičící asistenční a vodící psy, ty budou vědět o majitelích těchto pejsků, kteří je potřebují třeba večer vyvenčit a nebo když se jejich stav zhorší, jsou nemocní, atp.

  odpověď na: jednotlivé prvky #22878

  TOHLE JSEM NAŠLA,JE TO ŠIKOVNÁ JEZEVČICE.. http://www.youtube.com/watch?v=d7h2GswItrU&NR=1

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)