Onyx Diamond z Altheyrosei (Endy)

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 37)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #30475

  Ahoj,
  má někdo zkušenosti s Eminentem? Teď krmím Acanou, jsem maximálně spokojená, ale pořád mi to cpe střihačla, tak ať aspoň vím, o co jde, díky:)

  odpověď na: diskriminace “bojových plemen” ve Vídni #29099

  Na začátku jsem četla něco o agresivitě pudlů a mohu potvrdit, že to vážně nejsou takoví bezmezní mazlíci a ňuníci, jak se mnoho lidí domnívá. Můj pejsek je sám o sobě dost dominantní a svéhlavý, takže vyžaduje tvrdší vedení. Ale ač mi za to není nejlépe, ano, kousnul dítě a to úplně nečekaně. Jen okolo něj přecházel… Ale co znám pudlů více, dost jich k otmu má kslony.. to jenom tka, že s emě to týkalo 🙂 🙁

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #29039

  Easy: Jé, vidíš..to jsme si nevšimla 😀 🙂 Tak teď ale váhám tyjo.. Jestli to risknout..? 😀

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #29037

  Easy: Máš pravdu, tu zátěž asi přeceňuju, ale.. 😀 🙂 Jo, nutram s emi taky líbí, akorát hledám něco pro malé psy, menší granule, ty velké mívá problém rozkousat…Anebo zkusit Acanu, a když fakt začne hnědnout (dobře, jsem naivní, ale třeba by fakt mohl zůstat černej? :D), tak vyzkoušet Nutram. Každopádně moc děkuju:)

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #29034

  Easy: Aha, to jsem nevěděla… :/ Pokud neobjevím nic jiného, tak to podstoupím, na té barvě mi tak nezáleží ale nahnědlého pudlíka bych tak úplně nechtěla, přece jen jsem si pořizovala toho černýho 😀
  Beani: 3 – 4x týdně běháme agi, jendou týdně flyball, jinak chodíme na dlouhé procházky (2 – 3h), nějaké ty triky, ale spíš na hlavičku, to náročné fyzicky moc nebývá, jak co..:) a naběhá toho spoustu za míčky na zahradě.. Tak nevím. Ale ta nromální asi bdue lepší..? Ach jo..čím víc o tom všem čtu a studuju, tím víc s eneumím rozhodnout..
  Nemáte prosán ještě nějaký typ na granule + třeba nějaké vitaminy? 🙂 Nebo co sio tom mylsíte? Vitaminy ano/ne?

  odpověď na: Jake krmivo pro pejska? #29013

  Ahoj, chtěka bych vás poprosit o radu, protože už začínám být bezradná. Nemůžu žádné granule vybrat :/ Mám malého pudlíka, aktivně běháme agility, doteď dostával vařenou stravu, ale dál si to z časových ani finančních důvodů moc dovloti nemohu. Uvažuju o Acaně Sport&Agility, ale stále váhám. Anebo o Acaně Adult + nějaké vitaminy (kolagen?) Co byste doporučili, jaké máte zkušenosti? Moc děkuju:)

  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

  odpověď na: Kloubni vyziva pso psy #28893

  Máte někdo se zkušenost s podáváním vitaminů a kloubní výživy u menších plemen? (7 – 8kg, 37cm), pejsek je v aktivní záteži – agility? děkuju:)

  afgánský chrt

  odpověď na: Interdog- Kdo jede #28604

  Ahoj, jsem přímo z MB, takže nejspíš dorazíme, ale ne vystavovat:)

  odpověď na: zkušenosti s nepejskaři při venčení #28517

  Já mívám také často problémy s rodiči dětí – Endy se vyprazdňuje, já už držím pytlík, že to uklidím a pustí se do mě maminka, div mě nezabije a nenechá si nic vysvětlit, ač ještě kouká na sáček v mé ruce:) To jsem se vážně musela pousmát..Anebo jednou jedna paní na mě taky hulákala, ať to uklízím – Endy se ten den zrovma vyprázdil dvakrát, což jsem nečekala a neměla sáčky dva – koš na psí exkrementy i se sáčky jsem měla cca 2 metry a mířila k němu. Byla na mě sprostá a naprosto přesvědčená, že zrovna já nikdy neuklízím a všechny neuklizené výkaly jsou právě mého psa. Naprosto mě to dopálilo, protože uklízím vždy a to, co se stalo ,byla prostě náhoda. No, sebrala jsem to a vydala se svou cestou. Za chvíli jsme ji ale potkala na přechodu. A tam se do m pustila znovu, že si z ní dělám legraci, když s sebou mám sáček, že jsem to určitě neuklidila. To mě vážně rozžhavilo od běla, otevřela jsem sáček a s ironickým úsklebkem jí nabídla, že se kldině může podívat a když je taková aktiviistka, ať to klidně vyhodí, vrazila jí sáček a odešla. No, koukala docela udiveně, uznávám, že to bylo dost přehnané, ale vážně jsme se neudržela a vypěnila. Alespoň se mi od té doby vyhýbá. Od té doby nosím vždy zásobník na sáčky.
  Co se týče dětí, mám také nepříjemné zkušenosti. Většina lidí si myslí, že když je to malý pudlík, nechá si automaticky vše líbit a je miloučký. Ten můj je možná atypický, ale zkrátka si líbit rozhodně nic nenechá a pokud na něj mají cizí lidi tendeci sahat a “ohrožovat ho”, brání se… Je fajn, když dítko zeptá maminky, jestli si ho smí pohladit, ale co nedokážu pochopit je, proč se nezeptají napřed mě?! Naštěstí tu máme většinou lidi rozumné, ale není výjimkou, když se k nám žene malý prcek a už se k němu natahuje, okamžitě mu tedy řeknu, že ne – ač se většinou neptají. Dítě se vrátí k mamince, ale vysloužím si od ní obvykle dost nepříjemný pohled.. No, je to s těmi nepejskaři složité a kouske respektu a pochopení vůči nám pejskařům by vážně neškodilo :/

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #28482

  Aha, já právě taky krmím teď proplanem..ale acana se mi líbí víc:)

  odpověď na: Strava BARF nebo granule ? #28408

  Jaký máte názor na Acanu?

  odpověď na: zóny #28348

  Ahoj, mám asi podobný “problém” jako Bonny. Do teď jsme dělali zóny sbíhané – na tréninku jsme si občas pomohla obloukem před zónou a na závodech jde kladinu stejně celkem pomalu, takže ho vždy stihnu. Problém není v jejich nácviku, ale v kroku. Na “trr” zkrátí krok – zónu vlatsně udělá-neudělá, protože mu na ni kork nevyjde – nemá tendeci je vyloženě skákat. A tak řeším, jestli má smysl přeuřovat na 2on2off.. Bylo m iot sice doporučeno, ale pořád zvažuju. Co si o otm myslíte vy?

  odpověď na: Závody agility #28347

  Nechystáte se někdo na MČRM do Třebíče? 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 37)