Fany

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Tricka a ksiltovky PsiLaska.cz – jiz ve vyrobe.. #24200
  Fany
  Člen

  tak já jsem pro trička číslo 1, 3, 4 nebo 5 …… důvod: sou z tama nejhleďavější……… [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  Fany
  Člen

  německý ovčák

  odpověď na: Filmky #23215
  Fany
  Člen

  jj můžu jenom souhlasit! Marley a já je ten nejlepší filmík! Četla jsem i knížku Johna Grogana podle které to bylo natočené a oboje je strašně povedené! Říká se, že když vás film rozesměje i vás rozbrečí tak je správný a Marlej všechno splňuje… viděla jsem ho milionkrát vždycky tečou slzy proudem……. 🙂

  odpověď na: Tricka a ksiltovky PsiLaska.cz – jiz ve vyrobe.. #23161
  Fany
  Člen

  A můžu se zeptak kolik bodů by to asi bylo?

  odpověď na: Tricka a ksiltovky PsiLaska.cz – jiz ve vyrobe.. #23156
  Fany
  Člen

  groogy: to srdíčko co jsi pohválil….. to jsem měla na mysli…………………. a už po několikáté… majosku! bude možné platit hafobodama?????????

  odpověď na: Tricka a ksiltovky PsiLaska.cz – jiz ve vyrobe.. #23099
  Fany
  Člen

  Groogy: když si stáhneš obrázek jako odkaz na psílásku, tak je červený! jestly máš mozillu, zobrazuje se ti u webové adresy obrázek a je červený!
  Ale toš co….. inak…[u]majosku: jak to vypadá s platbou triček hafobodama???[/u]
  A barvičku…. já bych brala tu zelenou (na tu jsem úchyl[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]) nebo černou (přesně jak píšete, ta zeštíhluje a nám “ščíhlejším” to lichotí[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img])

  odpověď na: Tricka a ksiltovky PsiLaska.cz – jiz ve vyrobe.. #23008
  Fany
  Člen

  Já bych určitě taky měla zájem ale jelikož moje pokladnička zeje prázdnotou a mamka by mi na něco takového zřejmě nepřispěla, velmi by jsem ocenila možnost koupi za hafobody… ale nvm esi by to šlo………. ináč bych barvu navrhovala zelenou ať je to opravdu psíláskové… když si vezmete, celé stránky jsou zelené, tak proč černé trička???…. a logo je červené tak navrhuju třeba zelené s červeným logem(nebo potiskem) nebo červené se zeleným logem………………..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)