Brides Maxmar ale říkají mi Brejdy :o)

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Psí slovní fotbálek #26582

  [b]Elektronický výcvikový obojek [/b][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-yell.gif[/img]ta hra mě baví, jen nevím-mám sem dopisovat i významy?

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26570

  Největším manipulátorem je u nás pes, jen to dělá tak chytře že pořád máme pocit že jsme ve smečce na vrcholu hierarchie [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Faktem je že každý pes je individualita a na každého se musí jinak. Můj je velký citlivý a mazlivý telátko na který nemůžu zvýšit hlas protože mám pocit že by se rozbrečel[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] Na druhou stranu stačí říct ostré “ne” a on už přesně ví která bije. Takže ho motivuju kromě pamlsků hlavně hraním, mazlením a šišlavým chválením a kupodivu to fakt funguje.
  Nebojte, určitě časem přijdete na to co na vašeho pejska platí 🙂

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26568

  Tak to jsem asi špatně pochopila-není to o žrádle ale o motivaci 🙂 My jsme na tom podobně-když má pes náladu tak je lačný učit se něco nového třeba i bez odměny. Ale když nechce tak prostě nechce…naštěstí my máme ty piškoty[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Na cvičáku na mě občas koukali jak na blázna protože chválou jsem nešetřila a když na takové psí telátko mluvíte vysokým šišlavým hláskem tak se vlastně ani těm lidem nedivím. Ale psa to motivovalo a pomáhalo to získat jeho pozornost.

  odpověď na: Psí slovní fotbálek #26567

  svod mladých [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26565

  Tak na cvičáku by to asi nešlo, to je fakt. No, i když…[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Taky jsem se psem na cvičák chodila a občas tam lidi lovili z kapsiček různé věci. Tohle Vám teda fakt nezávidím, asi je to dost složitější když pes nic nevezme. Ale napadlo mě zkusit nasušit kostičky chleba a potřít je česnekem (pořád vycházím z té pomazánky[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]) nebo něčím co pejsek miluje.

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26562

  Tak moje mimčo zatím roste přímo tabulkově 🙂
  erina….znám několik psů včetně toho mého co se můžou utlouct po jednohubkách s česnekovou pomazánkou 🙂 Sice to není zrovna ideální, ale…..

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26554

  mikkus…..u vlkodava se očekává že poroste 🙂 Mému je 18 měsíců a má cca 85cm v kohoutku a váží 74kilo (teď teprve začne svalit)

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26552

  erdina…….můj pes by pro piškoty šel třeba na kraj světa 🙂 Ale jinak u něj platí zásada-čím smradlavější tím lepší-takže sušené nožičky, ouška, plíce, držťky, sleziny, atd.

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26548

  hanusha.a…..u veta jsem koupila posledních pět tablet což je na dvoje odčervení. Ale prý nějaký výrobce vyvinul odčervovací kapky které se kapou na kůži. Zatím je to jen pro kočky ale prý bude otázka času kdy to vyvinou i pro psy. To abych to pro to svoje mimčo kupovala po litrech 🙂

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26546

  to hanusha.a…..taky máte doma Otesánka co kouše na co přijde? Můj pes je vysazený na dřevo-na chalupě funguje jako štěpkovač. Doma mi okousal opěrky u křesel a sedačky a pak se soustředil na stůl. Takže díky pejskovi mám teď komplet nový obývák :o))

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26541

  to Mikkus….krmím Purina Puppy Large Athletic. Cena není tak hrozná, po různém pátrání po nejlevnějším dodavateli jsem nakonec skončila u veta-jeden den objednám a druhý den vyzvednu a 15kg pytel vyjde cca 1450,-Kč. Teď mají akci 15+3kg zdarma 😉

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26539

  Koukám že se tu můj příspěvek objevil dvakrát 🙁 Všem se omlouvám-nějak mi to tady blbne-a to mám rychlé připojení i celkem kvalitní noťas…no, asi mám obě ruce levé 🙁
  Já už jsem dneska s vetem také v pohodě-máme oblíbenou jednu paní doktorku která nám radí opravdu podle psa a ne podle značky. Teď máme problém s odčervovacími tabletami-přestali vyrábět takové ty cukříky které psovi chutnaly a dostával je jako odměnu. A tablety do něj nedostanu v žádné maskovací formě.

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26534

  Jo, tak můj pes je žravej až moc 🙂 Loni mi sklidil všechny jahody, rajčata a jablka na které dosáhl. A se svojí výškou bez problémů dosáhne i na kuchyňskou linku tak si umíte představit jak to u nás vypadá…naštěstí ještě neumí otevírat lednici :o))

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26533

  Jo, tak můj pes je žravej až moc 🙂 Loni mi sklidil všechny jahody, rajčata a jablka na které dosáhl. A se svojí výškou bez problémů dosáhne i na kuchyňskou linku tak si umíte představit jak to u nás vypadá…naštěstí ještě neumí otevírat lednici :o))

  odpověď na: Namáčení granulí- ano, či ne? #26529

  [b]To Mikkus:[/b]
  Tak já IW granulemi krmím, protože jednak bych musela krávy a ovce kupovat po stádech a hlavně mám u granulí jistotu poměru živin, vitamínů a minerálů které jsou třeba pro výživu a správný růst tohoto opravdu rychle rostoucícho plemene (hlavně vápník a fosfor). Samozřejmě že psovi dopřeju i vařené, ale to jen jako mňaminu. Stejně tak občas dostane tvaroh (0,5kg slupne jak malinu), ovesné vločky, domácí vejce, jablíčka které miluje, atd. atd.  Do jednoho roku jsem psovi dávala i chondroprotektiva kvůli správnému růstu a vývoji kyčlí, kloubů a vaziva. Jen pro zajímavost přidávám srovnávací tabulku jednotlivých granulí pro vlkodavy. A co se týká výběru granulí-neradila jsem se s vetem protože mi bylo jasné že bude doporučovat značky jejichž plakáty, letáčky a stojánky má v čekárně, ale radila jsem se s chovateli vlkodavů kteří už nějaké ty zkušenosti s granulemi mají.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)