Zvolte psího hrdinu pro rok 2010 na webu Můj hrdina

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Loki a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25724
    LucieS
    Účastník

    Zvu vás na nový web [url=http://www.mujhrdina.cz]www.mujhrdina.cz[/url].

    “Kdokoliv zde může nominovat svého psa nebo kočku, kterému by rád vyjádřil poděkování za to, co pro něj dělá.
    Ať už pes někoho přímo zachránil nebo mu svou přítomností pomohl v těžké životní situaci, zaslouží si uznání a ocenění.

    Cílem je poukázat na to, jak výjimečný vztah často panuje mezi psem nebo kočkou a jejich majitelem, a najít zvířecí hrdiny České republiky pro tento rok.

    O nejhezčí příběh je možné hlasovat od 1. dubna až do konce srpna, v září pak proběhne finále a předání ocenění.

    V médiích se stále více objevují hlavně negativní zprávy o zvířatech – pokousání, nečistoty atd.
    Pomozte informovat veřejnost o tom, že přítomnost psa nebo kočky v našem životě je velmi důležitá a že dokážou lidem především pomáhat.”

    #25731
    Bessa
    Člen

    No, já jen zírám, co dnes všechno nevymyslí…

    #25738
    Loki
    Člen

    Mě se to líbí, konečně místo, kde si člověk může přečíst o psích hrdinstvích…většinou se o nich moc nepíše…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.